Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо къщите на боксьорите са кръгли? — За да няма кой да ги причаква зад ъгъла!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Старост - това е когато започне да те дразни, че във всички форуми е пълно с деца.
Бисери
03.10.2017
3,075 прегледа
Следващ →
Още вицове
Решили заека, вълка и хамстера да се првят на специални агенти. - След като ще сме специални агенти, ще ни трябват и специални имена - казал вълка! - Добре, аз тогава ще се казвам Зуйо!-казал заека. - Аз ще съм Вуйо! - рекъл вълка. - Аз няма да участвам! - казал хамстера.
Две приятелки обсъждат минаващи мъже: - Ей виж го тоя. Малко е слабичък..... - Малко ли!? Той готов за рекламно лице на конц лагер бе!
Двама богаташи решили да отидат на лов за носорози. Отишли със самолет до Африка, наловили два-три големи носорога и започнали да ги качват в самолета. Пилотът ги спрял и им се развикал: -Абе вие нормални ли сте, как ще качите 5-тонови носорози на самолет. Та ние ще се разбием. -АААА, миналата година самолетът беше още по-малък, обаче пилотът ни разреши да си качим носорозите. Пилотът, като видял, че няма сили да спори с тях, разрешил им и те набутали носорозите в самолета. Не изминали и 10 километра, когато самолетът се разбил. Пилотът и носорозите починали на място, но за късмет двамата богаташи се разминали само с драскотини. Единият от двамата се покатерил на самолета и попитал "Къде сме?". Другият се почесал, пък отговорил: -Мисля... мисля, че сме много близо до мястото, където се разбихме миналия път.
Диалог между програмист и жена му, вечер след работа.. Прибира се той: - Gооd еvеning dеаr, I`m nоw lоggеd in. Жена му: - Купи ли хляб? - Ваd соmmаnd оr filеnаmе. - Нали те помолих сутринта! - Еrrоnеоus sуntах. Аbоrt? - Какво става с новия телевизор? - Vаriаblе nоt fоund… - В края на краищата, дай ми кредитната си карта да отида до магазина - Shаring Viоlаtiоn. Ассеss dеniеd… - Ти мен обичаш ли ме, или обичаш само компютрите, или издевателстваш над мен? - Тоо mаnу раrаmеtеrs… - Защо ли се омъжих за теб. - Dаtа tуре mismаtсh. - Направо си отвратителен.. - It`s bу Dеfаult. - Какво става със заплатата ти? - Filе in usе… Тrу аftеr sоmе timе. - Аз на теб каква съм ти? - Unknоwn Virus!
Пият си депутати на 04.11(днес, бе:-) в софийско заведение. По едно време келнера им казва: - Господа, след малко е 22:00 часа и влиза в сила забраната за продажба на алкохол. Пийналите депутатите казват: - Тогава да гласуваме за спирането на часовника. Кой е за? Кой е против? Въздаржали се?....Приема се!