Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старост - това е когато започне да те дразни, че във всички форуми е пълно с деца.
Бисери 3,075 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решили заека, вълка и хамстера да се првят на специални агенти. - След като ще сме специални агенти, ще ни трябват и специални имена - казал вълка! - Добре, аз тогава ще се казвам Зуйо!-казал заека. - Аз ще съм Вуйо! - рекъл вълка. - Аз няма да участвам! - казал хамстера. Две приятелки обсъждат минаващи мъже: - Ей виж го тоя. Малко е слабичък..... - Малко ли!? Той готов за рекламно лице на конц лагер бе! Двама богаташи решили да отидат на лов за носорози. Отишли със самолет до Африка, наловили два-три големи носорога и започнали да ги качват в самолета. Пилотът ги спрял и им се развикал: -Абе вие нормални ли сте, как ще качите 5-тонови носорози на самолет. Та ние ще се разбием. -АААА, миналата година самолетът беше още по-малък, обаче пилотът ни разреши да си качим носорозите. Пилотът, като видял, че няма сили да спори с тях, разрешил им и те набутали носорозите в самолета. Не изминали и 10 километра, когато самолетът се разбил. Пилотът и носорозите починали на място, но за късмет двамата богаташи се разминали само с драскотини. Единият от двамата се покатерил на самолета и попитал "Къде сме?". Другият се почесал, пък отговорил: -Мисля... мисля, че сме много близо до мястото, където се разбихме миналия път. Диалог между програмист и жена му, вечер след работа.. Прибира се той: - Gооd еvеning dеаr, I`m nоw lоggеd in. Жена му: - Купи ли хляб? - Ваd соmmаnd оr filеnаmе. - Нали те помолих сутринта! - Еrrоnеоus sуntах. Аbоrt? - Какво става с новия телевизор? - Vаriаblе nоt fоund… - В края на краищата, дай ми кредитната си карта да отида до магазина - Shаring Viоlаtiоn. Ассеss dеniеd… - Ти мен обичаш ли ме, или обичаш само компютрите, или издевателстваш над мен? - Тоо mаnу раrаmеtеrs… - Защо ли се омъжих за теб. - Dаtа tуре mismаtсh. - Направо си отвратителен.. - It`s bу Dеfаult. - Какво става със заплатата ти? - Filе in usе… Тrу аftеr sоmе timе. - Аз на теб каква съм ти? - Unknоwn Virus! Пият си депутати на 04.11(днес, бе:-) в софийско заведение. По едно време келнера им казва: - Господа, след малко е 22:00 часа и влиза в сила забраната за продажба на алкохол. Пийналите депутатите казват: - Тогава да гласуваме за спирането на часовника. Кой е за? Кой е против? Въздаржали се?....Приема се!