Един борец паркирал неправилно на "Витошка". Без да се притеснява, че е извършил каквото и да е нарушение, отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало.
- Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв.
Един човек, който видял от кафето какво става, му казал:
- Паякът го взе. (дигна)
Замислено борецът казал:
- Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов.
Детски крясък от антрето:
- Ма-амо! Ма-а-ма-оооо! Мамеее!
- Какво си се развикал?! В дневната съм. Ела тук и
кажи нормално какво ти трябва.
Детето шляпа през целия апартамент и стига до майка си.
- Мамо, стъпих в говно. Къде да си измия сандала?
Хванали се на бас българин, руснак и американец
-кой е по-голям мъж... Трябвало всеки да изпие по бутилка от националното си питие, да влезе в клетката на разгонена мечка да се здрависа с нея, а накрая да оправи разгорещена бразилка...
Пръв се пробвал американеца, изпил бутилка бърбън, влязъл при мечката от там се чула една врява и горкия едвам излязъл жив от клетката...
След него руснака изпил бутилка водка влиза спокойно при мечката с финес се здрависал и после като пич изчукал бразилката. Докато се тупал по гърдите дошло ред и на нашенеца...
Човека изпил една домашна 60 градусова ракийка и се запътил към клетката... чуло се едно боричкане вътре, едно блъскане... След малко излиза нашия закопчал си панталона , поизтупал се и рекъл:
- Абе де е тая бразилка да се здрависаме......? ? ?
Музикална теория за създаването на света
В началото бе Мрак.И каза Господ "Тъмно е". И взе Господ неон и оцвети звездите в различни цветове.И каза Господ "Това е дискотека".И викна Той ангелите и им каза "веселете се и се забавлявайте."
Първият ден бе РОК.И ангелите пиха,пиха,пиха създадоха Ева и измислиха секса.
Вторият ден бе ДЕД МЕТАЛ.И ангелите пиха пиха пиха намериха дяволите и ги изнасилиха.
Третият ден бе ЧАЛГА.И ангелите пиха пиха пиха пиха.....
на сутринта Господ каза"Лошо нещо е махмурлука".После Той се огледа видя синьото небе и каза "Това е добре".И видя Той пухкавите облаци и пак каза "Това е добре" накрая видя жълтото петно и извика "Кой, по дяволите, ми изпи неона и препика оная планета ето там?"
Ясновидец е при доктора и се оплаква:
- Докторе, спрях да виждам бъдещето.
- Така...и откога това?
- От следващата седмица.
Катаджия спира шофьор, който не е спрял на знак STOP:
- Нарушихте правилата за двиежение. Не спряхте на знака.
- Ама аз намалих скоростта! - жалва се шофьорът.
- Бяхте длъжни да спрете.
- Ама аз почти спрях.
- Трябваше да спрете напълно.
- Е к`ва е разликата?
- Разликата е следната. Виждаш ли тая палка? Представи си сега, че те сваля от колата и започна да налагам по главата с нея, а след пет минути те питам: "Искаш ли да спра или да продължавам бавничко?"
Жена се оплаква на приятелката си:
- Омръзна ми този моят. Едно и също слушам от него непрекъснато: Мама това, мама онова, мама... Аман от тази негова майка!
- Слушай сега! Важното е да го заинтересуваш като жена - тогава той просто ще престане да мисли за майка си. - съветва приятелката.
Прибира се мъжът вечерта, а жена му го посреща облечена в черно, еротично бельо. Мъжът я гледа няколко секунди замислено и пита:
- Що си цялата в черно, ма? Да не се е случило нещо с мама?
- Почнах да ползвам вече интернет-банкиране!
- И как е?
- Супер! Логвам се с моя номер и парола и избирам теглене на 100 лева и натискам "изпълни".
- И какво?!
- И излиза съобщение: "сложете хартия в принтера и натиснете "Печат"!
В негърски бар за тежкари влиза плахо малък китаец. Съответно в лицето е като шибнат с ютия и носи очила с по-голям диоптер от константата на Планк.
Сяда на бара и казва:
- Един цай.
Бармана естествено е някакъв черен грамаден като бизон, 3 на 3 метра. Поглежда малкото китайче с всевъзможно учудване и му отвръща:
- Виж какво приятелче, тук не е някакво китайско кафене, а негъски бар! Тук се влиза като риташ вратата, изплюваш се, сядаш на бара и казваш: Дай една бира, пич!
Китайчето решило, че трябва да се пробва още веднъж.
Влезнало побутваики вратата, плахо се изплювнало на пода, седнало на бара и казало:
- Един цай.
Бармана го погледнал и махнал с огромната си глава:
- Не така бе! Аз сега ще ти покажа как се прави. Гледай да се научиш.
Огромния негър влиза с все вратата, изсеква се 2 пъти и се изхрачва, сяда на бара и казва:
- Дай една бира, пич !!!
Китайчето:
- Не сервираме на церни.
- Ало! Ало да, бърза помощ ли е?!
- Не! Сбъркали сте!
- А-а-а! Много ви моля да ме извините!
- Няма нужда! Случва се!
- Ама не, наистина ви моля да ме извините! Разбирате ли, моята тъща умира, сигурно й остават няколко секунди, и аз понеже се притесних и сигурно за това съм сбъркал номера. Ама нали наистина не се сърдите? Не, не, не мога да повярвам, сигурно ми се сърдите. Ами не, щото гласът ви един такъв разстроен. Не? Честно? Е добре. Дочуване. Още веднъж извинявайте. Не се обиждайте...
Отишъл веднъж Джордж Буш на спиритически сеанс. Седнали около масата, хванали се за ръце и повикали духовете. Изведнъж се чул гръмовен глас, който в началото започнал да хвали Буш, а после силно да го ругае, само, че говорел на немски. Когато сеансът приключил Дж. Буш попитал медиаума защо в началото духа го хвалел, после ругаел и защо на немски.
Медиумът обяснил, че похвалата била за това, че така хитро и умело се настанил на Иракска територия, присвоявайки иракския нефт за американски компании, за което се наложило да се избият много хора, а много пленници бил измъчвани и изпращани в американски концлагери. А ругаел Буш, защото допуснал негрите и евреите да стават все повече и повече, че цари разврат, расови смесвания и превърнал САЩ в същински Содом и Гомор.
- А кой беше духа? - попитал Буш
- Това беше духа на Адолф Хитлер.- отговорил медиума.
Върви си Бойко Борисов из градската градина и вижда един храст да се клати и от него се чуват любовни викове.
Бат Бойко пита:по любов или на сила.От храста се чува по любов по любов.Продължава той напред и вижда едно дърво се клати така,че чак листата му падат.Бат Бойко пак пита:по любов или на сила,а зад дървото се чува по любов.Продължава да се разхожда той и какво да види едно дърво така се клати,че още малко ще излезе от корените си.Почти сигурен,че има изнасилване Бойко пита по любов или на сила,а зад дървото се чува:Аз съм сам бе смотаняк.
Дискотека. Младеж отива при мацка:
- Ще може ли да се запознаем?
- Може...
Запознават се...
Младежа:
- Да отидем на бара да изпием по джин с тоник?
- Да отидем...
Отиват, сядат, пийват.
Младежа:
- Да излезем да се поразходим?
- Да излезем...
Излизат. Минава малко време.
- Какво ще кажеш да отидем у нас?
- Да отидем...
Отиват.
- Какво ще кажеш да се съблечеш и да легнеш?
Мацето се съблича и ляга. Младежът стои нерешително. Мацката:
- Какво чакаш?
- Честно да ти кажа никога не съм стигал до след джина с тоник...
Според непотвърдена информация министър Петков е получил над 100 смс-а с текст „Кажете НЕ на запалките, изберете българския кибрит!”
От пресцентъра на МВР съобщиха, че се забранява да се пита Румен Петков дали има огънче и запалка, защото министъра бил много чувствителен на тази тема.
До преди няколко дни всички се чудихме кой от системата на МВР е корумпиран или е свързан с мафията. Сега цяла България се чуди кой не е свързан. Ох само проблеми.
По нареждане на министъра всички служители на МВР се задължават да играят на играта „Дай бабо огънче”!
Вчера партия Атака направи грандиозен митинг. След него събралите се да слушат речта на Волен Сидеров стотици хиляди хора се качиха в един голф двойка и отпрашиха в неизвестна посока.
Вчера цял ден Румен Петков ходи из дебрите на своето министерство с незапалена цигара в уста. Цял ден никой не посмя да му предложи запалка да си запали.
По какво приличат жените на компютрите?
1. Винаги имаш приятел, при който е по-добро, отколкото при тебе
2. В повечето случаи правят това, което искат, а не това което желаеш.
3. Винаги помним първата, която сме имали.
4. Както в жената, така и в компютъра трябва да вложиш доста пари.
5. Ако имаш нещо добро - ще ти завидят.
6. След кратък промеждутък от време, вече искаш нещо друго - по-добро.
7. Както жената, така и компютъра говорят на друг език
Най-известните македонски постижения в областта на медицината:
--> Разбиването на ДНК за първи път македонец открадва логина и паролата и разбива акаунта на ДНК.
--> Ваксини - македонец открива ваксините против вирусите на най-дребната шарка, дребната шарка, средната шарка, едрата шарка и най-едрата шарка.
--> Низорал македонец открива този лек против българо-татарските гъбички по краката.
--> Акне македонски лекар в пубертета открива за първи път в света съществуването на акнето, черните точки, макомедоните и мазната кожа на лицето.
--> Гърбицата македонска бабичка за първи път в света открива съществуването на гърбицата на гърба.
--> Рога македонските говеда и македонските мъже за първи път откриват съществуването на рога по черепите на предимно мъжки екземпляри.
Индийският държавен глава е на посещение в България. По същото време се провежда селскостопански семинар и организаторите му са поканили височайшия гост да присъства.
Докладчик изнася лекция за картофената реколта.
Индийският гост взема думата и с гордост казва:
- При нас в Индия, климатът е толкова благоприятен, че имаме по пет реколти от картофи годишно.
Докладчикът го гледа изненадано.
- Какво ви учудва? Това е самата истина!
- Вярвам ви напълно. Само се чудя, кога им остава време да учат на вашите студенти?!
Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене:
- Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски
Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал:
- Ей, нещастник, ще ти счупя
- Само Левски са свине-е-е.
Двама колеги по чашка се срещат в бара сядат и си поръчват по една ракия. Единия пита другия с изненада.
- Добре де.Ти предната седмица ходи на доктор?
- Е ходих.
- Той нали ти забрани да пиеш, а ти не спираш?
- Аз пак хотих и се оправих.
- Е как толкова бързо.
- Дадах на доктора 300 лв и той ми каза, че вече мога да пия.
Обажда се Жоро на психиатрията:
- Ало, лудницата ли е?
- Да, кажете. - отговаря някаква жена.
- Елате на адрес “Бойко Борисов” №4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро.
- Но, защо!? Какво му има г-не? - пита жената.
- Ами хванах го в леглото с жена ми, което значи, че не е добре психически! - отговаря той.
- Извинявайте, но не ви разбрах.
- Ще ме разберете ако видите жена ми... До сега всеки, който я е виждал е хуквал да бяга от уплаха...