Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама колеги по чашка се срещат в бара сядат и си поръчват по една ракия. Единия пита другия с изненада. - Добре де.Ти предната седмица ходи на доктор? - Е ходих. - Той нали ти забрани да пиеш, а ти не спираш? - Аз пак хотих и се оправих. - Е как толкова бързо. - Дадах на доктора 300 лв и той ми каза, че вече мога да пия.
Пиянски 1,711 прегледа
Следващ →

Още вицове

Престанете, моля ви се, с тези отвратителни расистски шеги за негрите! Те са съвсем нормални хора. Аз практически израстнах с черни деца в детството си, докато татко не ги продаде... Влиза габровец с дете във фризьорски салон и му казва: - Седни тук, първо ще се подстрижа аз, после ти. Подстригват го и той казва на фризьорката: - Подстрижете сега и детето, а аз ще отскоча за вестник. Подстригва и детето, стоят, чакат, чакат... По едно време фризьорката казва: - Баща ти нещо не се връща? - Това не беше баща ми! Този човек дойде при мен на улицата и ми предложи да се подстрижа безплатно... Акула Една женала пътувала с кораб, но паднала през борда. Виждайки кръжащата акула, започнала да пищи, но акулата продължила по стесняваща се спирала да я приближава. Жената си съблякла ризата, но акулата продължила към нея. Жената свалила и сутиена си и акулата започнала да се отдалечава по права линия. Въпрос: Защо? Отговор: Защото и се надървила перката. Седят двама просяци пред една синагога. На единия има табела "евреин", а на другия "арменец". Седят си двамата и просят. Излизат от синагогата хора, поглеждат двамата просяка, пускат някоя пара на евреина и си заминават. Последния, който излиза от синагогата също пуска пари на евреина, позагледал се в арменеца и съжалително казъл: - Виж сега, не разбираш ли, че тук никой нищо няма да ти даде... - и си тръгнал. Обръща се после арменеца към евреина: - Абе Киркор, тия нас на бизнес ли ще ни учат. - От какво се оплаквате, госпожице? - Имам комплекс за малоценност..! - Така ли? - Непрекъснато ми се струва, че не съм толкова красива, колкото ми се струва. - Вината е в огледалата, госпожице. Просто красотата ви е неотразима!