Пристигнал чукча в големия град, върви по улицата и намира огледалце. Навежда се, вдига го, поглежда в него и казва:
- Ебаси, и аз щях да изхвърля подобна фотография!
Вместо конец за почистване на зъбите, Бойко Борисов използва бодлива тел. Вместо капки за очи чили сос, вместо автършейв течна вулканична лава.
Попитали южноафрикански политик:
- Вие какво имате против негрите?
- Напалм...
Мечтата на идиота - богата красива жена, която обича идиоти.
Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не.
-Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си...
-Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня кво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме....
В това време Свети Петър го прекъснал:
-Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо....
Две педалчета се поебават. По едно време едното се насрало:
Скъпи, не се сърди, че свърших първи!
В час по география:Една камила може да върви по 30-40 часа на ден.
Имате бръчки? Суха коса? Криви крака? Ауууу,ужас!
Веднъж си седяли мечо Пух и Прасчо на една поляна. Пух се обръща внезапно и мята един здрав бой на Прасчо. Прасчо, целия в кръв казва:
- Абе, Мечо, аз си мислих, че сме приятели!
Мечо:
- А-ма свиньо, аз от къде да знам какво си мислиш!!
Между пияници:
- Чу ли? Започва годината на Русия в България...
- Какво ще рече това?
- Повече водка ще пием...
Иванчо седи на първия чин. Учителят пита децата:
- Деца какви възбуждащи средства познавате.
Децата вдигат ръка.
- Кафето - казва Марийка.
- Браво!
- Чая - казва Петърчо.
- Браво!
- Алкохолът - казва Стоян.
- Да, ама в малки количества...
Остава само Иванчо с вдигната ръка. Няма как и учителят го вдига.
- Жените, господин учителю.
- Марш навън! И утре да не идваш без баща си!
На другия ден Иванчо е седнал на последни чин. Учителят го пита:
- Иванчо, ти каза ли на баща си? И защо си седнал на последни чин?
- Казах му, г-н учителю. Ама той ми каза:
- Щом за твоя учител жените не са възбуждащи, значи той е педал и ти стой по-далече от него!
Прозорецът на един младеж гледа към апартамента на хубаво момиче. Всяка вечер той угасва лампата, застава зад пердето и скришом наблюдава как момичето се съблича преди лягане.
Една сутрин телефонът на младежа иззвънява:
- Ало, младежо, звъни ви момичето от отсрещния апартамент. Случайно не сте ли забелязали къде оставих снощи чорапите си?
Млада жена блъска мотоциклетист. Той спира един минувач:
- Извинете, ще ми станете ли свидетел?
- Изобщо не те съветвам да се жениш след такова кратко запознанство.
Събрали се ченгетата, ще ходят на излет. Шефа към подчинените:
- Автобуса тръгва утре точно в 8, не искам да закъснявате. Понеже сме доста хора, ще има и ремарке. Някакви въпроси!
- Шефе, всичко е ясно, автобуса тръгва в 8, да не закъсняваме, но не казахте в колко потегля ремаркето?
- Прибирам се вчера, а жена ми намира червило по ризата ми... лудница, не ме остави на мира!
- Не се учудвам.
- Като почна да ми мрънка - и аз искам такова червило, и аз искам такова червило...
Отиват двама арабски терориста-камикадзе на задача. Първият:
- Кажи, Мехмед, вълнуваш ли се?
Вторият:
- Че как! За първи път ми е все пак...
- Жоре, защо си такъв тъжен?
- Остави! Качвам се вчера в метрото и гледам - страхотно гадже! Млада, краката и почват от ушите, истинска красавица ти казвам! И аз естествено и намигнах!
- И тя кво?
- Стана и ми отстъпи място...
Той: Тръгвам, имаш ли нещо да казваш !?
Тя: Да, по-бързо!!
Отиват трима студенти при Свети Петър. Той пита първия:
- Откъде си?
- Икономическия във Варна.
- А, бил си в Рая, ха сега малко в Ада!
Пита втория:
- Много си блед, откъде си?
- Медицинската академия.
- Бил си в Ада. Хайде в Рая!
Идва ред на третия:
- А ти откъде си?
- От Русенския Университет.
- Добре... Я иди в Ада, да видиш що е Рай!
Жена се оплаква на психолог:
- Да знаете, моят син е ужасен. Като види куче, винаги го рита, като види коте, го мята за опашката, като види стар човек, винаги му взима бастуна.
- Не се притеснявайте, всички деца са такива. Като порастне, ще стане добър човек.
- Сигурен ли сте?
- Да, разбира се. Не се безпокойте, госпожо Шикългрубер.