Дете влиза в стаята на баща си и пита
— Тате, тате, какво правите?
А бащата отговорил:
— Братче ти правим.
След 5 минути пак вленал и видял майка си върху баща си и питал
— Мамо, мамо, какво правите?
А майката:
— Правим сестриче, мойто момче.
След малко той пак вленал и видял как баща му лашка майка му на задна прашка… И момчето казва:
— Не искам кучееееееееее!!!
Отиват трима студенти при Свети Петър. Той пита първия:
- Откъде си?
- Икономическия във Варна.
- А, бил си в Рая, ха сега малко в Ада!
Пита втория:
- Много си блед, откъде си?
- Медицинската академия.
- Бил си в Ада. Хайде в Рая!
Идва ред на третия:
- А ти откъде си?
- От Русенския Университет.
- Добре... Я иди в Ада, да видиш що е Рай!