Една жена не била доволна от мъжа си и решила да се оплаче на свекър си:
- Тоя твоя син за нищо не става, всяка вечер си ляга до мен и нищо не прави!
Човека се позамислил и казал:
- Ами довечера ме чакай аз ще дойда да видим какво може да се направи!
Взел един фенер и отишал вечерта и казал:
- Айде сине давай! Светкал с фенера човека, ама оня не може да го вкара и нищо не става! По едно време бащата се ядосал и казал:
- Я ти сине свети аз да пробвам! И като хванал и й го вкарал и почнал да я клати здраво, а сина се обаждал от зад:
- А тъй тате, а тъй, виде ли как се свети, не като тебе!
В Модерното общество днес е културно мъжът да попита партньорката си как се казва, дори и това да е на сутринта! Дори и тя да се казва, примерно, Славчо.
- Гледал ли си индийски филм на ужасите?
- Да, нищо особено.
- И там ли пеят и танцуват?
- Да, само че съвсем ужасно!
Любителите на чашката бързо стават професионалисти.
Чък Норис съдил NBC за авторските права над сериала "Ред и Закон". Така се казват съответно левия и десния му крак.
- Не прави така, душата ти ще страда! Мама и татко те гледат отгоре.
- Нищо няма да видят, има облаци.
- Как прекара новогодишната нощ?
- Като подарък.
- Как така?
- Цяла нощ се търкалях под елхата.
На плажа, докато тя сваляше килограми, той сваляше мадами...
Интервю с известна актриса. Журналист:
- Защо обичате само богатите мъже?
- О! Грешите! Аз обичам само веселите мъже. И не е моя вината, че такива сред бедните няма.
При доктора:
- Спите ли на отворен прозорец, както ви препоръчах?
- Да.
- Изчезна ли задуха?
- Не, но затова пък ми изчезна портфейла и часовника!
Две секретарки обсъждат началниците си.
- Как е твоят шеф, добър ли е?
- Да, много. Преди месец ми подари брилянтово колие, неотдавна - кожух от лисици, а вчера поиска ръката ми!
- Виж го ти, гадината - вече започнал да икономисва!
Моят дядо казваше: "Имам желание да си купя къща, но нямам възможност. Имам възможност да си купя коза, но нямам желание."
Нека нашите желания винаги да съвпадат с нашите възможности!
- Как може да се разбере дали една блондинка е бъркала в хладилника?
- От червилото по краставиците!
Два чайника се карали кой от тях е по-червен и решили да питат каната.
Кано, кажи, кой от нас е по-червен?
- Купете си трактор! - отговорила каната.
Между приятели:
Какво правиш когато видиш някоя хубава мадама?
Тегля си фаила.
Стив Джобс след 27-ми януари не може да разбере откъде всички знаят, че той мисли за увеличение на пениса.
Разговор между момиче и момче в компания:
- Над 18 ли си? - попитало момчето.
- Мога и да съм под 18, зависи ти на колко си! - отвърнало момичето
Бухал и менгеме си говорят.
- Шшшшшшш да знаиш менгеме, еееее оная сврака, ей там на дървото, вчера как я ебаааах, не беше за вярване - казал бухала с доволство.
А менгемето отварнало:
- Браво бе, бухльо, дай да ти стисна ръката.
С възрастта разбираш, че годините не само си взимат своето, но се опитват и твоето да вземат.
(В час по Литература)
- Ще взема един нож и ще те обеся.