Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена не била доволна от мъжа си и решила да се оплаче на свекър си: - Тоя твоя син за нищо не става, всяка вечер си ляга до мен и нищо не прави! Човека се позамислил и казал: - Ами довечера ме чакай аз ще дойда да видим какво може да се направи! Взел един фенер и отишал вечерта и казал: - Айде сине давай! Светкал с фенера човека, ама оня не може да го вкара и нищо не става! По едно време бащата се ядосал и казал: - Я ти сине свети аз да пробвам! И като хванал и й го вкарал и почнал да я клати здраво, а сина се обаждал от зад: - А тъй тате, а тъй, виде ли как се свети, не като тебе!
Семейни 2,175 прегледа
Следващ →

Още вицове

Депутат обядвал в един ресторант, но открил, че си е забравил портфейла вкъщи. - Няма да ми повярвате - казал той на собственика, но ще ви платя следващия път. - Такива случаи вече съм имал. Един художник, за да докаже, че е такъв, ми остави рисунка на една салфетка, а един балетист пък даже потанцува. А вие какво умеете да правите? - Нищо - съкрушил се клиентът. - Е, вярвам ви, че сте депутат - успокоил го ресторантьорът. Гледайки цените в книжарницата, разбираш, че интернет дойде съвсем навреме. - Какво ми е докторе? - Нищо… Утре ще те изпишем. Обади се на жена си да дойде. - Не. Не. Няма нужда да я безпокоим. - Ще трябва. Някой ще трябва да прибере тялото. Час пик в мeтрото. Във вагона пиян мъж минава през тълпата. Бута хората усърдно, накрая една жена не издържа и му се кара: - Господине, къде сте тръгнали, не виждате ли колко хора има. И ако е за изхода, току-що го минахте. Пияният се усмихва: - Нееее, аз съм за вагон-ресторанта. На борда на самолет, извършващ полет Москва-Санкт Петербург, съобщават: - Уважаеми пътници, моля да запазите спокойствие! На борда на самолета се провежда експеримент - машината се пилотира от маймуна! В пътническия салон веднага настъпва паника. Някои се кръстят, други пишат завещания, трети се целуват. Само един грузинец запазва спокойствие и казва на другите пътници: - Ей, защо се суетите и тичате насам-натам? Какво толкова се е случило. Като си помислите маймуна зад волана! Това е нищо, у нас в Тбилиси арменци трамваи карат.