Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Това не е масов танц на Gangam style. Това е просто софийската поледица :-)
Разни 1,996 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакво борче си ловяло риба спокойно на реката. Негов колега, с току- що купен Джип, газарски паркирал до брега и се провикнал: -Ей брато! Къде е плитко тука да пресека реката? С нова кола съм, нали се сещаш... Оня се почесал умно по тиквата и казал: -Па ей тука пред мене. Речено- сторено. Влязъл пича в реката, Джипа потънал, той едва оживял. Измъкнал се, хванал оня първия за гушата и му се разкрещял: -А бе идиот! Нали каза че е плитко бе! Ще те убия!!! Почесал се нашия по кофата недоумяващо и рекъл: -Нищо не разбирам- преди малко мина едно пате и водата му беше до под кръста... - Защо Бог обича евреите? - Защото във всяка тяхна молба има комерсиално предложение! На преклонна възраст лорд Джон всеки петък в 18.00 часа играел бридж в клуба с трима приятели. Един път тримата се събрали и зачакали лордът да дойде. 18.00... 18.05... 18.10 - недопустимо закъснение за един джентълмен! - Том, бихте ли позвънили на лорд Джон? Попитайте дали не е болен! ... - Сър, лорд Джон е приел една дама. Каза, че ако не може, ще дойде, а ако може, няма да дойде! Една блондинка се обажда по телефона и пита: - Ало, "Силиконовата долина" ли е? От другата страна мъжки глас: - Да, госпожице, но ние се занимаваме със съвсем други неща!! - Мъничко беличко с малко синичко - що е то? - Снежинка с разширени вени.