Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две мравки пътували с камион за София и едната казала: -СПРИ!!!Влезе ми муха в окото...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Моят дядо казваше: "Имам желание да си купя къща, но нямам възможност. Имам възможност да си купя коза, но нямам желание." Нека нашите желания винаги да съвпадат с нашите възможности!
Разни
03.10.2017
1,812 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гогол страдал от тройственост, която се състояла в това, че с единия крак той стоял в миналото, с другия приветствал бъдещето, а между краката му била страшната действителност. (съчинение) --- Ахил е с големи и силни ръце, космати гърди и атлетично тяло. Хектор е обратен.... из съчинение --- Донки Ход...(Дон Кихот) --- Баба Илийца бръкнала в пазвата си,но там не намерила нищо,освен малко сухи корички.
Когато на гости ми казват "Чувствай се като у дома си", аз се събличам по гащи, нагласям си нещо леко за хапване, пускам си тихо музика и влизам във "Фейсбук"...
Пияница хваща златната рибка. Тя му казва: - Пусни ме, ще ти изпълня три желания! - Добре, дай една бутилка ракия. Рибката му дава, онзи надига бутилката и я изпива. Гледа празната бутилка и му идва мъдра идея: - Дай една бутилка ракия, която никога не свършва! Дава му я рибката. Човекът пие, пие, пие - вярно, бутилката не свършва. - Браво! Чудна бутилка! Дай още една такава!
При пожар на един мъж му изгоряли ушите. Наложило се да му присадят нови. Два дена след изписването му от болницата мъжът се обажда на хирурга. -Докторе да не сте ми присадили уши от жена? -Защо нещо нередно ли има да неби да ти стърчат много? -Не бе не ми стърчат. А да не би да са от блондинка? -Защо какво има, да не би да не чуваш? -Не бе всичко си чувам ама нищо не разбирам.
Телефонно обаждане в пожарната: - Ало, пожарната ли е? - Да. - Слушайте сега да ви разправя за какво става дума… Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия. - И какво? - Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата. - Е? - А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата… - Е? - Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева. - Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща? - Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора!