Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Гледал ли си индийски филм на ужасите? - Да, нищо особено. - И там ли пеят и танцуват? - Да, само че съвсем ужасно!
Професионални 3,269 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза кокошката в стаята и пита петела: - Скъпи, какво почва по телевизията? - Вкусно с Ути Бъчваров. - Уууу, пак филм на ужасите. Най-красивото нещо в природата е липсата на хора. - Келнер! Мога да споделя с тебе като специалист - тази пържола беше първо качество! - А вие майстор-готвач ли сте? - Не, обущар. Учените спорят кога ще настъпи новият век: през 2000 година или през 2001 година. Спорят, карат се и не могат да стигнат до едно мнение. Около тях се мотае чистачът, който мие пода. Слушал ги той, слушал ги и не издържал: - Абе, много сте тъпи, това учените. Я си помислете - новата каса бира от коя бутилка започва от 20-тата или от 21-вата...... Петров разглежда новата си подробна сметка от БТК и си мърмори на глас: - Добрее, с Плевен съм говорил, ш`си платя; с Варна съм говорил - ш`си платя; с Добрич съм говорил - ш`си платя, ама с ДДС не съм говорил! Това няма го плащам!