Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Аз имам две висши образования! - И едното е цирково, нали?
Бисери 3,579 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българина, румънеца и сърбина се обзаложили кои може да пренесе повече дини от точка А до точка Б. Пръв започнал сърбина: Аз мога да пренеса 2 дини под мишниците. Румънеца казал: Аз ще пренеса 3 дини, 2 под мишниците и 1 на главата. Дошъл ред на българина: Аз ще пренеса 5 дини. Как 5 дини? зачудили се другите двама. Много просто, 2 под мишниците и румънеца с 3те дини на к/ура ми. Един много известен цар поканил всички царе от съседните царства на величествен обяд. Докато царя се хранел, неговия син викнал: - Тате, трябва да ти кажа нещо важно! - Сине, не ме прекъсвай докато водя важен разговор! - смъмрил го царя. След малко пак: - Тате, моля те обърни ми внимание! Но царят не го направил и след малко попитал сина си: - Добре, какво толкова имаше да ми казваш??? - Няма значение... вече изяде хлебарката... ГДБОП до Ройтерс: Арена вече я нема! линк - www.raynerape.com ---- Преди Коледа. Тъмна студена нощ. Военно поделение. Пред някакви складове стои часови. Изведнъж се чуват два изстрела. Дежурният тича към поста и запъхтян пита: - Кво става? Часовият: - Господин майор, тука някакъв дядка с червени дрехи, с голяма брада и чувал беше тръгнал да краде....и аз ....такова... Командирът поглежда към трупа, после към часовия, отново към трупа, отново към часовия и накрая казва: - Ето заради такива дебили, като тебе Иванов, вече втора Коледа посрещаме без Дядо Мраз... Влак, в купето пътуват девойка с младата си майка и войник със старшина. Влакът влиза в тунел. Силна плесница огласява купето. Майката си мисли и се усмихва на ум: "Прекрасно съм възпитала дъщерята" Дъщерята си мисли: "Ама и майка ми не си поплюва много много." Старшината си мисли: "Несправедлив свят, войникът пипа - мен бият." Войникът си мисли: "Само да дойде другият тунел, какъв шамар ще му забия пак .... "