Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пациент: - Докторе, напоследък съм станал много нервен, избухвам при всяко позвъняване на телефона. - Доктора: - Разбирам ви, господине. Моята жена също има навика да купува стоки на кредит.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Аз имам две висши образования! - И едното е цирково, нали?
Бисери
03.10.2017
3,579 прегледа
Следващ →
Още вицове
Българина, румънеца и сърбина се обзаложили кои може да пренесе повече дини от точка А до точка Б. Пръв започнал сърбина: Аз мога да пренеса 2 дини под мишниците. Румънеца казал: Аз ще пренеса 3 дини, 2 под мишниците и 1 на главата. Дошъл ред на българина: Аз ще пренеса 5 дини. Как 5 дини? зачудили се другите двама. Много просто, 2 под мишниците и румънеца с 3те дини на к/ура ми.
Един много известен цар поканил всички царе от съседните царства на величествен обяд. Докато царя се хранел, неговия син викнал: - Тате, трябва да ти кажа нещо важно! - Сине, не ме прекъсвай докато водя важен разговор! - смъмрил го царя. След малко пак: - Тате, моля те обърни ми внимание! Но царят не го направил и след малко попитал сина си: - Добре, какво толкова имаше да ми казваш??? - Няма значение... вече изяде хлебарката...
ГДБОП до Ройтерс: Арена вече я нема! линк - www.raynerape.com ----
Преди Коледа. Тъмна студена нощ. Военно поделение. Пред някакви складове стои часови. Изведнъж се чуват два изстрела. Дежурният тича към поста и запъхтян пита: - Кво става? Часовият: - Господин майор, тука някакъв дядка с червени дрехи, с голяма брада и чувал беше тръгнал да краде....и аз ....такова... Командирът поглежда към трупа, после към часовия, отново към трупа, отново към часовия и накрая казва: - Ето заради такива дебили, като тебе Иванов, вече втора Коледа посрещаме без Дядо Мраз...
Влак, в купето пътуват девойка с младата си майка и войник със старшина. Влакът влиза в тунел. Силна плесница огласява купето. Майката си мисли и се усмихва на ум: "Прекрасно съм възпитала дъщерята" Дъщерята си мисли: "Ама и майка ми не си поплюва много много." Старшината си мисли: "Несправедлив свят, войникът пипа - мен бият." Войникът си мисли: "Само да дойде другият тунел, какъв шамар ще му забия пак .... "