- Какво мислиш да правиш през празничните дни?
- Да кача 2-3 килограма!
В емоционално приповдигнато състояние, породено от прочитането на природното описание от Вазов пътепис, госпожата по литература попитала класа:
- Ученици, знаете ли, кои са цветята на любовта?
Всички мълчали, само плахо от последния чин Иванчо вдигал ръка. Госпожата с притеснение го посочила:
- Кажи Иванчо, кои са според теб цветята на Любовта?
- Госпожо, тя и Марийка ги знае.
- Мушкато, Бегония и Момина сълза...
В един концентрационен лагер фелдмарщалът прави обиколка.
Гледа първия немец гори с горелка един евреин и казва
- Ya good!!!
Гледа втори немец реже евреин с трион и казва
- Ya zer good!!!
Накрая гледа некав евреин стои зарит до главата в пръстта, а немеца до него си завързва обувкуте и възмутено казва:
- Claus was is das!!!
Онзи отговаря
- Das is adidas!!!
Мутра мисли...
Лекция по анатомия. Темата се паднала мъжка полова система. Професорът обяснявал за члена и накрая попитал дали има въпроси. Залата мълчи, само една блондика се пресрамила и попитала:
- Професоре, всичко ми стана ясно, само не разбрах къде му е кокалът ? !
- Какво ще стане, ако чифтосаме мечка с скункс?
- Мечо Пръц...
Двойка е в съда. Ще се развеждат. Жената говори първа:
- Представете си, ваша чест, той стигна до там, че изнесе всички тенджери от къщи, продаде ги за цветни метали, а парите изпи.
- А тя забеляза, че нямаме тенджери едва на третата седмица...
- Иване, какво влизаш като британски шпионин в австрийска детска градина?
Чапай и Петка бягали от белогвардейците и стигнали до запустяла къща край една гора, пред която имало кладенец. Скочили в кладенеца и решили да се правят на ехо. Дошли белогвардейците, огледали се и казали:
- Къде ли са? Може би в гората…
- …в гората, в гората - се чуло откъм кладенеца.
- А може би са в къщата…
- …в къщата, в къщата - пак се чуло от към кладенеца.
- А може би са на полето?
- …а може би са на полето, на полето…
- А може и да са в кладенеца…
- …а може би са на полето, на полето…
- По какво се разбира че десния бутон за оптика не работи като си пуснем Counter Strike?
- По черната точка отбелязана с маркер в средата на екрана...
Теоретичен изпит по летене. Комисията пита Луна:
- Опишете как лети метлата.
- Може ли със свои думи?
- Разбира се!
- Фъъъъъър, фъъъър, фъъъъъъъъъъъъъъъъъъър...
Разгневена съпруга събужда мъжа си в 2 часа през нощта:
- Вчера оставих 3 бутилки ракия в хладилника, защо сега има само една?
- Защото не съм я видял!
На пазара са пуснати нови руски витамини.
Рекламата е: "Купете си новите витамини КГБ. Сега с още повече полоний!"
Срещат се две приятелки. Едната се оплаква:
- Мъжът ми много често говори на сън, направо ужас! А твоя говори ли?
- Не, само се усмихва... гадината!
Млада дама на морето:
"Какво, да не ви приличам на някоя лека жена, с която може ей-така...без пари?"
Отишъл един млад чукча в казармата. Излязал след 2 години и се върнал в родното село.
Питали го за руския народ да разкаже нещо.
- Руски човек - глупав човек! 1 година ме мисли за жена!!!
Зимно утро. Лорд Тоби се разхожда в градината си, пуши пура и се възхищава на прекрасните дървета, отрупани със сняг. Изведнъж, за свой ужас, вижда на снега написано с урина:
"Лорд Тоби е ГЛУПАК!"
Разярен, лордът се връща в замъка си, вдига слушалката и казва:
- Холмс, искам да разбера кой е направил тази гадост!
След 23 минути телефонът иззвънява:
- Милорд, установих, че урината е на Вашия кочияш, а почеркът... хм, почеркът е на жена Ви...
След огласяване на резултатите от изборите в Иран, по стара демократична традиция в тази страна, изгубилите кандидати бяха арестувани.
- Знаете ли защо на картата границите се обозначават така: точка-тире, точка-тире?
- Много просто - това е географски символ. Куче - граничар, куче - граничар, куче - граничар...
Клиент при шивача пробва новите си панталони, шивачът се отдръпва, поглежда и казва:
- Повярвайте ми, тези панталони ви стоят потресаващо!
- Не споря, но малко ми стягат под мишниците.