Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Нарани един мъж, за да станеш жената на неговия живот.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Новият отбор на Ривалдо е: a)Милан b)Марица-Пловдив c)Металург-Перник Тв загадка
Бисери
03.10.2017
3,367 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мамо, днес Иванчо искаше да играем на чичо доктор. - казала Марийка на майка си. - Как така?! - ужасено попитала майката. - Какво стана? - Ами нищо, първо ме остави да го чакам 45 минути, а после каза, че съм нямала направление за клинична пътека!
Съдят Марийка за нанесени средни телесни повреди на Иванчо. Преди прочитане на присъдата, съдията я пита: - И все пак кажете, защо сте пребили така жестоко вашия приятел? - Него ден вечерта ме взе от офиса, заведе ме у тях, в хола беше сервирана вечеря със свещи, след вечерята отидохме в спалнята, тиха секс-музика, съблякох се и легнах и той ми каза: - Днес е първи април мила...
Гаджето ме пита какво ще й взема за Коледа. Казвам й, че същото като миналата година. "Но ние сме заедно само от половин година" казва тя. Именно.
Чапаев и Петка ги гоенели белогвардейците,нашите с мотор,свършва бензина,бягат.Чапаев вижда кофа за боклук,влиза и затваря капака.петка гледа гледа няма такава за него и пак побягва.След 30мин.го хващат и минават през мястото където е скрит Чапаев.Петка: -Чапев излизай хванаха ни!
На острова на сървайвър останали само българин, турчин и англичанин. Нямало какво да ядат и една вечер англичанинът си отрязал от задника и казал: "Т’ва е от мен момчета". На следващата вечер турчинът си резнал от корема и казал: "Братлета, т’ва е от мен за вечеря". На другата вечер дошло ред на българина да нахрани другарите си. Праснал си една чикия и казал: "Аре момчета, по едно кремче и в леглата"!