Попитали Филип Македонски, като е водил толкова войни, коя му се е видяла най-тежка?
- Войната с моята жена! - отговорил завоевателят.
- Чух, че в Бургас имало жени, които не търсели парите?
- Има, ама и двете са заети!
Ракията са я измислили грозните, самотни жени...
Бик и крава живеят в съседни клетки в зоологическата градина. По едно време бикът не издържал и прескочил оградата. Кравата се представила:
- Аз съм Марийка Недостъпната, но за теб съм само Марийка.
- Аз съм Бончо Надарения, но за теб съм само Бончо, защото дара ми остана на оградата.
Коя земна твар сменя половете най-често?
Пучата въшка!!
Върви си студент по улицата. Насреща му се задава преподавател, който го е скъсал наскоро.
Студентът:
- Добър ден!
Преподавателят:
- С глупаци не се поздравявам!
Студентът:
- А аз - да!
- Ще пиете ли нещо?
- Не, благодаря.
- Може би чай?
- Не пия чай.
- Кафе?
- Не пия кафе.
- Уиски със сода?
- Не пия сода.
Две блондинки си говорят:
- Моя вибратор ми изневерява.
- Че как разбра?
- Батериите му падат много бързо.
Отчаян съпруг телефонира в полицията:
- Изчезна жена ми. Моля, организирайте търсенето й!
На другия ден отново звъни в полицията:
- Преустановете търсенето.
- Защо? - пита дежурният. Намерихте ли я?
- Не. Просто размислих...
- Ти защо пиеш водка?
- Защото е течна, ако беше твърда щях да я гриза.
Деветдесетгодишен мъж седи на пейка в парка и плаче. Един младеж го пита какво има.
- Влюбен съм в двайсетгодишно момиче - изпъшква старецът.
- Тя е хубава, мила, внимателна, готви страхотно и правим фантастичен секс по три пъти на ден.
- Тогава защо плачете?
- Забравих къде живеем!
Детектив в голям магазин за трети път хваща една жена в опит да краде разни стоки.
- Защо непрекъснато искате да крадете при нас? Няма ли и други места за вас?
- Разбира се, че има. Но при вас цените са толкова прилични.
Съществуват два типа жени: едните не знаят, какво искат, а другите искат не знам си какво!!!
Надзирател в затвора казва на шефа си:
- Затворникът от 58 килия силно ме тревожи. Вече трета нощ не спи в килията си…
Футболист се прибира вкъщи след мач и се хвали на жена си:
- Вкарах два гола!
- И как свърши мача?
- Един на един.
Днес барети са нахлули в апартамента на Човека-глас заради обаждане от съседи, че се чували звуци сякаш някой го измъчват...Оказало се, че просто Краси Аврамов правел упражненията си за разпяване на отворен прозорец...
– Как е твоят грейпфрут?
– Бабо, не ми е грейпфрут! Той ми е бойфренд!
Бира може да се пие по немски - с колбаси.
Може и по английски - с чипс.
Или по японски - със суши.
А ние я пием по нашенски - с водка.
Два червея влизат в една сладкарница, за да си изберат нещо сладко.
По едно време единият ококорва очи и сочи витрината:
- Гледай, гледай, групов секс!
А другия му вика:
- Глупак, това е кадаиф бе!
Каква е Разликата между Сгазен Циганин и Сгазен Негар... ???
- Пред Сгазения Негар няма спирачен път !!!