Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прогнозата за времето със Винчо Мазников През следващите няколко седмици времето ще остане духовито. Вятърът ще се усили и на места ще предизвика голямо духане, невиждано досега. На територията на западната ни съседка е възможно да паднат дрехи и задръж...извинете, валежи. Купесто-дъждовните масиви, преминали над страната ни, ще преминат и над други страни. Минимални температури- 1,2 градуса, максимални-39,40 градуса, за района на София-в границите на нормалните за сезона. В близките няколко месеца се очаква затопляне ,дори прегряване по южното черноморие. Ще има слънчеви, лунни и марсиански изригвания. Препоръчваме на гражданите в централната част на страната да си носят чадъри, по черноморието- презервативи.
Професионални 3,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дядо Иван на 80 години, седи пред телевизора и гледа. - Марийо, Марийо, ела да видиш тези сегашните какви мърсотии дават по телевизията! Баба Марийка идва от кухнята, гледа и гълчи: - Мръснико, все простотии в изкуфялата ти глава! Пак не си си сложил очилата. Хората показват как Фидел Кастро яде банан в болницата! Въздуха не работи! Надпис на колонка за въздух на бензиностанция Шел - Само алтавите може да купуват захарта на такава цена. - Ами не купувайте. - Да бе, и алтавите да изкупят всичката! Знаете ли, че ако сега започнете да броите секундите с точността на часовник, то като стигнете до 31 милиона 556 хиляди 925 ще откриете, че цяла година сте се занимавали с глупост. Мечока и заека били големи приятели. Един ден се срещат на горската пътека и зайю е много омърлушен. - Какво става бе, зайо? - Мани, мани!!! Получих повиквателна за казарма!!! - Е и кво? - Шъ ме земат!!! А аз не искам да ходя войник! - Чакай да помислим! - казал мечока и двамата седнали върху пъноевете да помислят. Седяли, мислили, седяли.... и най-накрая мечокът казал: - Виж кво! Ако ти избия двата предни зъба, ще почнеш да фъфлиш, а фъфляци в казармата не зимат!!! Помислил зайо и рекъл: - Верно, бе! Дай да го направим!!! Замахнал мечо, фраснал заека и предните зъби на заека паднали. На следващият ден мечокът седнал върху пънчето и чака заека да се върне от военното. Най-накрая го видял. Зайо тича по пътеката и подскача весело. - Кво стана бе зайо? - попитал мечокът. - Сичко мина есстра! - фъфлейки казал заекът - Дюфтабанлии не зимат!!!