В гората имало машина за лимонада.
Отишъл вълкът пуснал стотинка излезнала му чашка с лимонада.Отишла лисицата пуснала стотинка излезнала и чашка с лимонада.
Отишъ таралежът пуснал стотинка излезнала му чашка без лимонада.Таралежът се ядосъл и разбил машината.От нея излезнало едно Зайче Байче и казало:Аз съм Зайче Байче и вече нямам пиш!
Майка се готви да посреща гости. Малкият й син пита:
- Пак ли ще идва оня чичко?
- Да!
- И отново ще ми се наложи да спя на пода в кухнята?
- Да!
- Е, не! Направо ми писна тоя полов живот!