Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи един човек високо в клоните на дърво... Минава някакъв отдолу и го пита: - Крила от Редбул??!! - Не - вика онзи - шубе от питбул!
Разни 4,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо погребват блондинките в триъгълни ковчези? Защото като си затворят очите, им се отварят краката! - Скъпи, забравих цветята ти в ресторанта. - Недей се връща, аз пък забравих да платя сметката. Двама грузинци отиват на баня. Събличат се в съблекалнята, влизат в банята и тогава единият от тях изпуска сапуна. Няколко минути го гледат с обречен поглед и единият тежко въздъхва: - Е, това беше... И днес няма да се къпем... Урок по анатомия. Учителката казва на учениците: - Деца днес темата по която ще говорим е Сърцето. Всеки да каже какво знае за него. Става едно дете и казва: - Сърцето е най-важният орган в човешкото тяло Става второ дете и казва: - Сърцето се намира от лявата страна на тялото Става Иванчо и казва - Сърцето има крака..... Учителката пита: - Как разбра Иванчо, това не е вярно. Ами госпожо, снощи като минавах покрай ващия прозорец чух някой да казва - Сърце мое, разтвори си краката. И дай ни, Господи, такива презервативи, като антиспам филтъра на gmail-а...