Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Сигурен съм, че Пепеляшка е била брюнетка. - От къде на къде? - Ако беше блондинка щеше да си изгуби и двете обувки.
Блондинки 3,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по химия учителката пита: - В какво се разтварят мазнините? - В тиган! - отговаря Иванчо. Из дневник на програмист: понеделник: Днес инсталирах Windows’95. Иска ми се да умра... вторник: Днес upgrade-вах W95 до Windows’98. Да бях умрял вчера... Говорят си съпрузи: - Скъпи, ти си много ревнив и мнителен! - Ами да, като те знам каква си... - О, не трябва във всеки мъж, седяш в гардероба, да виждаш мой любовник... Отишла Пена една готина в града на панаир . Връща се, а на полата и цепка . Вуте я пита : - Оти, Пено, каква е тая цепка ма? Тя нали е малко проста, чула, недочула за прасеца, казала : - Епа, да ми се види прасенцето - отговорила му тя. Отишла Пена другата готина пак на панаира . Връща се, а на полата и още една цепка . Вуте пак я пита : - Оти, Пено, защо имаш още една цепка на полата ма? - Епа, да ми се види и другото прасенце. Вуе не издържал и и казал : - Епа, сложи си и още една трета цепка да ти се види и кочинката! - Каква е разликата между жената и тоалетната? - Последната не те преследва след като я употребиш.