Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Сигурен съм, че Пепеляшка е била брюнетка. - От къде на къде? - Ако беше блондинка щеше да си изгуби и двете обувки.
Блондинки 3,155 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вързах се на един спам за увеличение на пениса само за 50 лева. Тези гадове ми изпратиха лупа! Българинът развежда американеца из София! Минават покрай Народното събрание и американеца го пита: - Абе вие тази сграда за колко време сте я построили? - Ами може би има 5/6 години. Американецът отговаря: - Аааа ние такива го строим за масимум 2 години. След това минават покрай Цум. Американецът пита: - А тази сграда за колко време сте я издигнали? - Ами 1/2 години най-много! Американеца казъл: - Ооо ние такива сгради ги правим за 1/2, най-много 3 месеца. Стигат до НДК и американецът пита българина: - А това за колко време сте го построили? Българинът отговорил: - Аааа незнам, това вчера го нямаше!! Събрали се в Чистилището трима,умрели в една и съща секунда. Дошъл Свети Петър и започнал да ги разпитва как са умрели за да ги разпредели за Рая или Ада.Първият започнал разказа си : Връщам се аз от командировка,влизам в спалнята и какво да видя ! Жената трепери,а на стола стоят сгънати мъжки риза и панталон.Побеснях ! Обърнах апартамента на опаки ама никого не открих ! Излизам на балкона и гледам един по потник и боксерки бяга,ама чак петите му в задника удрят ! Твойта мама викам си сега те пипнах!Огледах се да му хвърля нещо ама пусто няма.....Само хладилника.Прежалих го !Вдигнах го и го хвърлих.Да ама ризата ми се закачи за дръжката и аз полетях с него от 5 етаж. Вторият започнал разказа си: Абе правя си аз кросчето и вече на финала нещо ме цапардоса в главата и повече не помня ! Третият въздъхнал и казал: Абе стоя си аз в хладилника..... –Какво прави брат ти? –Добре е! (истнски случай) Какво си мисли блондинка когато пие мляко? \"Това има странен вкус!\"