Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вуте и Пена живяли на края на селото, близо до гората. Един ден Пена се прибира вкъщи изнемощяла, чорлава, мръсна...Вуте я пита: -Пено, к’во ти е ма, шо си такаа? -Мале, Вуте да ти разпраам ’ко ми се случи! Прибирам се от градо, ама за по-преко минах през гората. И както си вървя изведнъж пред мене изкача Гиле. -И к’во? - пита я Вуте -И оня ми вика: "Ке те пуснем, ама или ке ми пееш, или ке прайш секс с мене!" -И ти к’во? - пита Вуте -’ба, ше му пееем на тоо простак!
Семейни 2,975 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо,американеца и французина били в един хеликоптер.Французина паднал в склад за прах за пране. Американеца паднал в склад за сапуни.Бай Гань паднал в склад за каратешници.Жените им си говорели,жената на французина казала: -Моят мъж когато пръдне мирише на прах за пране. Жената на американеца казала: -Това не е нищо,моят мъж когато пръдне мирише на сапун. Жената на бай Ганьо казала: -Това не е нищо,моят мъж като пръдне убива котката под леглото. В киното жена казва на мъжа, който седи до нея: - Веднага си махнете ръкато от коляното ми! Броя до хиляда. Всичко на този свят се гради на някакъв интерес. Няма вечни приятели, има вечни интереси. Дори любовта - това възвишено чувство не е нищо друго, освен насочен интерес. Когато интересът е взаимен, тогава казваме, че любовта е споделена. Когато любовта умре - това означава, че просто интересът престава да съществува и/или се пренасочва на друго място. Древногръцка мисъл Говорят си американка, французойка и българка. Американката казва: - Аз на моя като му казах той да чисти и да готви не го видях две седмици. После се върна вкъщи и всичко почна той да прави. Французойката: - Е, ми то и аз като му казах на моя, че той ще пере и готви и аз не го видях две седмици. После си събра багажа и си замина. Българката: - Аз, като му казах на моя, че вече само той ще чисти и готви и аз не го видях две седмици. На третата почнах да го виждам с едното око... Четири етапа на човешкия живот - още не, вече да, още да, вече не.