Еврейско семейство. Звъни телефона
- обажда се синчето, което живее в Америка.
- Мамо, здравей. Имам добри новини.
- Да, скъпи, какви? ..
- Ами нали вие с татко бяхте против моите хомосексуални наклонности? Е, сега вече си намерих момиче.
- Браво! Ама да не е някоя чужденка?
- Не, от еврейско семейство е.
- Ама да не е бедна?
- Не, много добре си е. Живее в Бевърли Хилс. Казва се Моника Люински.
Майката размишлява известно време и казва:
- Синко, ама все пак защо ти трябваше да се разделяш с онзи хубав негър?
Във връзка с промяната на новите глоби за движение по пътя (минималното нарушение за каране с превишена скорост спада от 20 км/ч над ограничението, до 10 км/ч) се появиха нов тип ПТП, при които водачите на превозното средство предизвикали инцидента поради това, че били заети да гледат километража.
Международен шампионат за самураи.
Излиза японски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От там излита канарче. Самураят със светкавично движение вади меча, чува се вж-ж-ж-жик! На земята падат двете половинки на канарчето. Публиката е във възторг.
Излиза китайски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита муха. Самураят вади меча - вж-ж-ж-жик! На пода пада мухата разрязана на четири части. Публиката е във възторг.
Излиза еврейски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита комар. Вж-ж-ж-жик! Комарът продължава да лети.
Съдията:
- Ама, комарът ви остана жив!!!!!
Самураят:
- Досега никой не е умирал от моето обрязване...
Разстроена дъщеря се прибира у дома и казва на родителите си:
- Мамо! Тате! Бременна съм!
Бащата пита ядосано:
- Кой беше тоя кретен? Кой го направи?
Дъщерята вика любовника, пред дома им спира ферари... От него слиза състоятелен господин и чука на вратата. После обяснява, че той е въпросният кретен, но не може да се ожени за дъщерята, защото вече е женен.
- Нека ви предложа следното - казва състоятелният господин. - Ако се роди момченце, ще ви дам 1 000 000 евро и нова къща. Ако се роди момиченце, ще ви дам цяла фабрика, заедно с работниците. Ако се родят близнаци, ще ви дам 1 000 000 евро, фабриката с работниците, и разбира се нова къща. А ако дъщеря ви абортира...
- Ако абортира, - прекъснал го бащата - пак ще я изчукаш!
По новините съобщават, че България е на второ място в света по количество употребяван алкохол. Семейство гледа новините и жената поглежда критично съпруга си, който тъкмо си налива ракия. Той я поглежда навъсено й казва:
- Какво ме гледаш, правя каквото мога.
Бягство от действителността в правителството.
При психиатъра:
- Докторе! Имам сериозен проблем. Каквото и да правя жена ми го прави по-добре - изкарва повече пари, лепи хубаво тапети, разкошно готви, отлична домакиня е, грижовна майка... Не мога да правя нищо по-добре от нея!!
- Да, това е проблем. Трябва да намерим нещо, в което да можете да я победите, иначе депресията няма да мине!
Обсъждали цял час, накрая измислили. Мъжът щастлив тича у дома.
- Жена! Хайде да видим кой по-нависоко ще се изпикае!!!
Излезнали навън при една стена. Жената си вдигнала полата вдигнала си крака и със завъртане на стената... Премерили - метър. Мъжът с горда усмивка си заразкопчавал панталона... Жена му:
- Само, че давай честно да е! Като мен - без ръце!
За Хелоуин ще се маскирам като социалист. Ще взема на децата, ходещи по къщите на съседите всички сладкиши и ще ги дам на тези, които ги е домързяло да излязат от къщи.
При доктора:
- Докторе, помните ли, че преди 3 години идвах при вас?
- Да, помня.
- Тогава ми казахте да избягвам влагата.
- Да, казах ви.
- А може ли вече да се изкъпя?
Баба Гинка изпи 10 Редбула и издои кравата до смърт.
В седем вечерта служител си слага палтото и тръгва да излиза от офиса.
- Взимаш си половин почивен ден? - пита шефът.
- Не, отивам да обядвам...
Днес се държах, като истински джентълмен. Отстъпих мястото си в маршрутката на една мацка, за да мога по целия път да й гледам в деколтето по-удобно.
Един програмист отишъл на гости на свой приятел -
пиянист. Полафили, попийнали и пиянистът решил да покаже на нашия човек новото
си пияно. Та седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репертоара и
се обърнал към эадрямалия си приятел:
- Е, какво ще кажеш?
Програмиста отворил едно око и отговорил:
- Абеее... Малко е тъпо това, че клавишите не са надписани, но от друга страна
много ме изкефи, че Shift-a се натиска с крак...
Американски турист отишъл в Ерусалим и решил да види Стената на плача. Качил се на такси, обаче като не знаел как се казва "Стената на плача" на еврейски, казал:
- Закарай ме на това място, където вие, евреите, плачете, викате, удряте си главата в стената...
И шофьорът веднага го откарал до сградата на данъчното управление.
Работен ден, офис, позвъняване при секретарката.
- Кети, донеси ми хартия.
- А-четири ли, или А-три?
- А-а-а-бързо! В тоалетната съм!!!
Въпрос:
Два крокодила летели. Единият завил на ляво а другия бил кафяв, колко табуретки има в стаята?
Отговор:
Който няма цветен телевизор няма да яде халва.
Професор седи в стола,идва студент и сяда на неговата маса.Професорът казва:"Птица и свиня немогат да седят на едно място."Студентът-тогава аз отлитам.Професорът се ядасал много и решил да го скъса на изпита.В деня на изпита студента отговаря за отличен.Професорът му задава въпрос:"Вървиш си по улицата и насреща ти две торби едната с акъл другата с пари ти коя ще вземеш?"Студентът отговорил тази с парите.А професорът отвърнал а аз ще взема тази с акъла ако съм на твое място.Студентът отвърнал -кой какво си няма това иска.Професорът се ядосал много и му взел книжката и написал вътре Говедо.Студентът я взима без да я отваря и си излиза.Но се минали 2 минути и студентът влиза отново и казва на професора:"Извинете г-н професор тук само сте се подписали не сте ми написали оценка."
Мутра отива на работа. Гледат го другите мутри и на лявата буза и на дясната едни марли, едни превръзки. Питат го:
-Кво става бе брато?
-Кво става, как можа да ми звънне джиесема точно когато си гладех ризата бе. Звъни той и аз дигам да се обадя и си лепнах ютията за бузата.
-Добре де ама що си с лепенки и от другата страна бе.
-Що. Щот нали требваше да се обадим у Пирогов.
- Докторе, много съм притеснена - вече съм на 28 години и нямам косми по путето..
- По колко пъти правите секс на ден?
- Различно, но минимум20-30 пъти..
- Ами вие аутобан с трева виждали ли сте?
Според статистиката, най-разпространената болест, с която хората се обръщат към екстрасенси и врачки е слабоумие.