Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Англичанин пита един българин:За кой футболен отбор си? българинът му отговаря:-За свинете! англичанинът пита.-Каква е тази свиня!бъгаринът отговаря:А ма май не си чувал за свинята ЦСКА!англичанинът:а сетих се за коя свиня онази дета я колете!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- I`ll be back, - каза Терминаторa. И добави обидено: - С майка ми!
Професионални
03.10.2017
3,286 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лекар към пациент: - Ако утре сутринта не станете от леглото елате да ви прегледам в поликлиниката.
Разбира се, че ако те наричам капут, то вероятно имам предвид надеждността, здравината и лекия бананов аромат.
Шляе се Вълка из гората и си мисли: - Къде ли се е скатала Червената шапчица? Както съм зажаднял - ще я опъна зад първия храст. Още не бил завършил мисълта си и мернал нещо червено зад близкия къпинак. И естествено без да му мисли скочил в него. - Бух! Бах! Ох! Ах! Накрая излиза Вълка целия посинен и раздърпан и псува: - Мамка Ви Червено -баретска! Пак ли си разигравате ученията в нашата гора? !
Старшината към редника: - Защо не са лъснати обувките? - Не ви интересува! - Моля?!?! Следва як плесник и: - Защо не са лъснати обувките? - Няма боя за обувки! - Не ме интересува! - Ами аз така казах още в началото.
Срещат се двама приятели след дълга раздяла. Първият попитал: - Къде се губиш приятелю? Цяла вечност не съм те виждал. Другият отговорил: - Бях на сафари в Африка. Като вървях през джунглата, една маймуна се спусна от дърветата и ме отвлече. И като ме подхвана секс, секс, секс та три месеца. Докато ме откриха и спасиха. - Е, поне си останал жив. - Половин година вече нито пише, нито се обажда. Това живот ли е?