Изискан мъй влиза в РЕП-а и си купува вестник Труд. След това се обръща кам продавачката:
- Може ли да ви питам нещо?
- Кажете?!?
- Простете, Вие имате ли пу...ка?
- Простак! Как не Ви е срам!?! - възмутила се продавачката.
На следващия ден историята се повторила. Продавачката пак се развикала и го изгонила. Това се повторило няколко дена и накрая продавачката решила да му отговори. И така. Влиза мъжът. Купува вестник Труд. Обръща се към продавачката и задава въпроса си:
- Простете, но Вие нямате ли си пу...ка?
- Имам! - троснато отвърнала вестникарката.
- А като имате, може ли да попитам, защо мъжът ви опъва жена ми?
В българско спешно отделение внесли носилка с пострадал.
- Прехвърляме го на сто! Едно, две, три, четири, пет, ... , 98, 99, 100!
"Пиуууууууууу"
- Няма пулс!
- Дефибрилации!
- Няма дефибрилатор.
- Час на смъртта?!
- Няма часовник...
- А онзи на стената?
- Няма батерии.
- Нямате ли телефони?!
- Нямаме желание да ги цапаме с кръв!
- Аз... имам... телефон... - изпъшкал пострадалият.
- Има пулс!
- Не е вярно. Няма пулс! Продължавам да чувам "пиуууууууууу"?!
- Няма кардиограф, откъде го чуваш?
- Нямаше лекарство за кръвно в аптеката - пищят ми ушите...
- Няма ми... нищо... - пропъшкал пострадалият, хванал се за главата и избягал.
- Час на изписване?
- Няма формуляр...