Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В българско спешно отделение внесли носилка с пострадал. - Прехвърляме го на сто! Едно, две, три, четири, пет, ... , 98, 99, 100! "Пиуууууууууу" - Няма пулс! - Дефибрилации! - Няма дефибрилатор. - Час на смъртта?! - Няма часовник... - А онзи на стената? - Няма батерии. - Нямате ли телефони?! - Нямаме желание да ги цапаме с кръв! - Аз... имам... телефон... - изпъшкал пострадалият. - Има пулс! - Не е вярно. Няма пулс! Продължавам да чувам "пиуууууууууу"?! - Няма кардиограф, откъде го чуваш? - Нямаше лекарство за кръвно в аптеката - пищят ми ушите... - Няма ми... нищо... - пропъшкал пострадалият, хванал се за главата и избягал. - Час на изписване? - Няма формуляр...
Черен хумор 2,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена отишла на гинекологичен преглед. Докторът я разкрачил на магарето и тъкмо бръкнал с два пръстта да я прегледа, когато жена му звъннала по телефона. - Ама как не може да го намериш, мила - поядосал се гинекологът и се опитал да жестикулира, макар ръцете му да били заети. - Казах ти, веднага щом влезеш в безистена свиваш в ляво, минаваш три магазина, в дясно, пак дясно и на ляво нагоре по стълбите. Затворил телефона си, а пациентката с учестено дишане простенала: - Докторе, може ли още веднъж адреса! ... Април 1986 г. Питат Радио Ереван от Украйна: - Вярно ли е, че след катастрофата в Чернобил не бива да се ядат ябълки? - Не е вярно. Ябълки може да ядете колкото си искате, но след това огризките трябва да заравяте в земята на дълбочина поне 2 метра. (Посвещава се на приватизацията на БТК) - Вярно ли е, че скоро мобилните телефони ще струват колкото обикновените? - Вярно е, ама не е баш така. Обикновените ще струват колкото мобилните. - Сър, обградени сме! - Чудесно, може да атакуваме във всяка посока! Три баби седят на една пейка в парка и си говорят. По едно време едната забелязва употребен презерватив захвърлен близо до пейката. - Какво ли е това? - попитала бабето ръчкайки презерватива с бастуна. Но никоя от бабите не била запозната и решили да попитат младо момиче, което минавало на близо: - Рожбе какво е това е бе, мило? Момчето засрамено се опитало да обясни: - Еми..., това е на мъжа... на оная му работа,... абе вие като сте били млади секс не сте ли правели? - Бе правели сме мило, ама не сме ги драли.