Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Господине! Господине! Хайде де! Излизайте, имам разстройство! Иззад вратата: - До-о-о-бре ти е на теб!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Каква е разликата межди алкохоликът и пияницата? Алкохоликът пие, за да живее, а пияницата живее, за да пие...
Пиянски
03.10.2017
1,813 прегледа
Следващ →
Още вицове
В моргата се провежда практично занятие "Дисекция на труп". Професорът разпределя на кой студент коя част от трупа се пада. На един - крак, на друг - бъбрек и т.н., а пениса се паднал на една студентка. Професора ръководи занятието и казва : - Колеги, направете напречен разрез. След 10 минути казва: - А сега колеги - надлъжен разез. Наблюдавайте и си водете бележки. Минава професора и проверява работата на студентите, като стигнал при тази, на която се паднал члена, се хванал за главата. Студентката разпарчетосала горкия пенис на кайма. Професора я погледнал учудено, а тя му казала: - Ми то, професоре, търсих, търсих, ама така и не успях да му намеря кокалчето, дето го държи надървен....
В близката далечина черна точка се белее,на дървен камък,под сянката на слънцето седи млад старец,чете семки,чопли вестник и прочита ’’Който успее да изтрие с левия ръкав на потника си да избърше тавана на лятното кино ще получи дъвка с косъм.И понеже дъвката я няма,косъмът остава за него!’’ И толкова от мен за днес
- Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят. - Не, нямам. - А какъв е този слон с хляб в ушите? - Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич!
- Не ви ли е срам на стари години да откраднете мобифон?! - Господин съдия, на млади години нямаше!
Някои хора съществуват единствено, защото е незаконно да ги застреляш.