Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпа! - извикал мъжът, връщащ се от командировка. - Ти си всичкото, което ми остана на този свят! - Боже мой, какво се е случило? Да не са ни откраднали колата?
Семейни 2,993 прегледа
Следващ →

Още вицове

Време е вече за спане! Който е за -да се прозее!!! Веднъж се става на 18 години! А на 81 - още по-рядко! Лети самолет. Пилотът говори по високоговорителя: - Уважаеми дами и господа, командирът на самолета ви приветства с добре дошли на борда! Ще летим на височина 10 хиляди метра със скорост 900 километра в час, температурата на въздуха е ...... АХ МАМИЧКАТА МУ.... ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... КАКВО Е ТОВА... Е СЕГА СИ Е... Гробна тишина в салона на самолета. След една минута по високоговорителя се чува: - Моля да ме извините. Просто нашата стюардеса изля една чаша вряло кафе върху мен. Да можехте да видите сега как изглеждат отпред белите ми панталони... Мъж от първата седалка: - Твойте панталони ли, бе? Що не дойдеш да видиш, как изглеждат моите панталони отзад?! Прибира се мъж посреднощ вкъщи. Жена му: - Къде беше? - Скъпа, няма да повярваш! Уредих се на още една работа, но се работи само нощем! - И какво работиш? - Терорист. Жената направо онемява. - Ще се опитвам да направя демографски взрив в страната! - гордо пояснява мъжът. Обажда се Минко Герджиков ( на Софиянски заместника) на Симеон Кобурготски в неделя(03.07) по повод на боклука в София, а Симеон: - Как си позволявате да ме безпокоите в неделя?...Обадете ми се утре, че сега правя правителство! ------------ За съжаление това не е виц, а факт... линк ----- Не измисляме вицове, само гледаме правителството и констатираме факти ;-)