Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама полицаи стояли на улицата и единият се почесал през шапката по главата. Другият му направил забележка: - Свали си шапката, не е културно така! - А ти когато си чешеш задника, сваляш ли си гащите?
Полицаи 3,785 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първите двадесет години се учим да живеем сами. Вторите двадесет се учим да живеем двама. - Какво ще правиш ако умра? Ще се ожениш ли повторно? Съпруг: Разбира се че не! Тя: Защо? Не ти ли харесва да си женен? Той: Харесва ми, разбира се! Тя: Е защо тогава няма да се ожениш повторно? Той: Добре тогава, ще се оженя. Тя: (видимо растроена) Така значи... Той: (пъшка) Тя: И в нашата къща ли ще живеете. Той: Защо не, добра къща е. Тя: И ще спите в нашето легло? Той: А къде другаде? Тя: Ще й даваш ли да кара колата ми? Той: Разбира се, тя е почти нова... Тя: И ще смениш моите снимки с нейни? Той: Би било уместно... Тя: И тя ще играе с моите стикове за голф? Той: Не, тя е левичарка... Тя: --тишина-- Той: По дяволите! Пред щанда за водка: - Две ли да вземем или три? - Три. - Защо? Вчера взехме три и едната остана, по-добре две. Към продавачката: - Две копърки и три шишета водка. Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад. - Кво правиш бе, брато? - Как кво правя, ям. - Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад! - А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна... - Дядо попе, грешно ли е да се спи с чужди жени? - Не е грешно, чадо, ама вие не спите…