Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един ден Мечо Пух се запитал: — Какво ли има в това бурканче с мед?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Бин Ладен: "Всички ме мислят за умрял. Благодаря Ви, д-р Енчев!"
Професионални
03.10.2017
3,157 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж бил голям женкар и си записвал в един бележник различни начини за съпружеска изневяра. Жената веднъж видяла тези записки, но не казала на мъжа си, а решила да си отмъсти. Веднъж, като приготвяла някакво тесто, казала на мъжа си: - Свали ми гащите, искам до тоалетната да отида, а ръцете са ми в тесто. Той ги свалил, а жената директно при съседа и се заели с отмъщението...После се върнала, и го помолила да й сложи гащите и казва: - Пиши още един начин - "мъжът съблича и облича, а съседът чука."
В магазина: - Имате ли скиорски обувки 55-ти номер? - Кой?? - 55-ти. - За какво са ви ски?
Пътуват две блондинки във влака и си говорят. - Това моето не е живот, а мъка! - Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец. - Откъде да го намеря толкова богат? - Тогава двама по 250. - Също е трудно. - Тогава четирима по 125. Тогава се обажда мъж, дремещ до тях в купето: - Като стигнете до 5 лева, ме събудете.
Въпрос: Кога си ляга да спи хакерът? Отговор: Той не ляга, а сяда, и не спи, а мисли в бавен режим.
Влизат двама пияници в природонаучен музей. Гледали, гледали.. стигнали до две препарирани в голям буркан жаби. Единият казал: - Жалко! Другият го попитал: - Жал ти е за жабите ли, бе? Оня отвърнал: - Не бе, толкова спирт похабили за две крастави жаби!