Програмист( или Явор или Вальо;-) е при доктора:
- Докторе, болен съм. Не мога да се откъсна от компютъра. По 18 часа в денонощието съм пред компютъра!
- Няма безнадеждни случаи, ще ви лекуваме.
- С какво?
- Ясно е с какво - алкохол, цигари, мацки!
Две блондинки качени на дървото, режат клон.
Минава някаква старица:
— Не режете клона на който седите, че сигурно ще паднете!
Не обръщат внимание и продългават да режат. Съответно падат и се озовават в болницата.
На другия ден бабата минава край болницата. Едната от гипсираните я вижда и пита другата:
— Това не е ли медиума, който ни предсказа бъдещето?