Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако бях красив, можеше да ме харесваш! Ако бях мил, можеше да ме милваш! Ама понеже съм прост - можеш само да ми простиш!
Бисери 3,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някои хора са като облаците. Когато изчезнат и денят става по-светъл. Социолог проучва общественото мнение на двадесетината протестиращи на площада: - Кажете ми, според вас, има ли разлика между предишното управление на ГЕРБ и сегашното на БСП и ДПС? - Разбира се че има, през февруари ми беше драго като ме биеха милиционерите, още имам цицини по главата и синини по гърба, но сега като ме бият, макар че само ми е зачервено, много ме е яд. От стаята на 12-годишно момче се чува: "Оx Ax Ox оооо... Искаааам те... Ax Ox Оообичам те... Дай ми гооооо..." Влиза бащата ядосан и пита: - Какво става тук??? - Нищо, гледам порно! - Оф... Помислих, че слушаш чалга! Съобщение към GSM операторите:- Аз от тая фирма Prima хич не съм доволен! Ще взема да мина към Mtel! Двама седят на скамейка в парка. Единият непрекъснато гълта някакви таблетки. Съседът му го пита: - Какви са тези хапчета, които гълтате? - Болкоуспокояващи. - Какво ви боли? - Нищо, но днес им изтича срокът на годност.