Генко се събуди, облян в студена пот, от ужасен сън - всички жени на Земята му предлагаха просто да си останат приятели...
Пешо изпил осем ред бул-а и и си тръгнал за вкъщи с велотренажора.
Понякога успехът в живота е като на състезание - последната свирка е важна.
Срещат се двама българи в чужбина , без да се познават:
- What watch? - пита единия.
- A... five watch. - отговаря другия с колебание.
- Such much?
Турчинът си купил мотор и решил да повози Бай Ганя. Качили се двамата и турчинът вдигнал 100 км/ч и попитал Бай Ганьо:
- Бай Ганьо, напика ли се?
- Не.
Вдигнал 150 км/ч.
- Бай Ганьо, напика ли се?
- Не.
Вдигнал 200 км/ч.
- Бай Ганьо, напика ли се?
- Да.
На другия ден Бай Ганьо си купил мотор и решил и той да повози турчина.
Качили се, Бай Ганьо вдигнал 100 км/ч и попитал турчина:
- Напика ли се?
- Не.
Вдигнал 150 км/ч.
- Напика ли се сега?
- Не.
Вдигнал 200 км/ч.
- Напика ли се вече?
- Да.
- А сега се и насери щото немам спирачки.
От две злини винаги избирам по-младата и по-симпатичната...
Добрият маникюр може да украси не само ръцете на жената, но и лицето на мъжа!
- Къде си тръгнал с този пожарогасител?
- Ще се качвам на влак..на БДЖ...
Много забележителни хора са произлезли от народа. В знак на протест.
По новините:
- А сега, културни новини. Вчера беше застрелян директорът на филхармонията...
Директор извикал при себе си няколко служители на фирмата и им казва:
- Искате увеличение на заплатите. Администрацията на фирмата счита, че това не трябва да се прави. Помолих нашия компютър да разреши този спор. Ако той отговори, че трябва да ви повиша заплатите, аз ще го направя, за сметка на заплатата на програмиста.
- Джони, защо носиш обувки с три номера по-малки от нужното?
- Гледай сега, жена ми е грозна, мърлява, готви лошо, синът ми не учи, тъщата мрънка непрекъснато. Единствената радост в живота ми е, когато вечер си сваля обувките...
Жената на програмиста:
- Скъпи, искам дете!
- Лягай, сега ще инсталираме!
1-ва степен:
Той се обажда на жена си и й казва:
- Жена, аз съм в командировка и ще спя с нея!
2-ра степен:
Той се прибира у дома, води си мадама и прошепва на жена си:
- Ш-ш-ш-ш-шт, жена, кажи че си ми братовчедка!
3-та степен:
Той се прибира у дома пиян на мотика и крещи на жена си:
- И, жена, да знаеш, че тези деца не са от тебе...
Учебник по хигиена:
"Целта на къпането е чрез изтривалка, сапун и вода да се смъкнат нечистотиите от тялото..."
Двама приятеля си говарят:
- Аз скоро ще стана на 30 години, а още не съм женен.
- Да, някои хора имат много късмет.
Два свещеника поставят на пътя табела с надпис: "Спри, краят вече е близо! Обърни, докато още не е късно! ". Покрай тях с голяма скорост профучава джип, шофьорът крещи и размахва юмрук:
- Проклети сектанти, писна ми от вас!
Колата се скрива зад завоя, от където се чува грохот и трясък. Единият свещеник казва на другия:
- Май беше прав, че трябва да напишев просто "Мостът е разрушен".
- С какво си бършеш очилата?
- С кърпичка,
- А с какво я мокриш?
- Нищо. Просто дъхвам върху очилата и бърша.
- И аз дъхвам, но нещо не помага.
- А ти какво пиеш?
Десантчик се прибира в отпуск у дома.
- Колко пъти си скачал с парашут?- питат го приятелите му.
- Честно казано само веднъж, въпреки че са ми зачислени двайсет. Останалите деветнайсет пъти просто ме изхвърляха през люка.
Иванчо се прибира от училище. Баба му любопитства:
- Иванчо, как мина днеска, добре ли?
- Бомба.
- Браво, по какво?
- По училището.