Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Полицай: Къде живееш? Аз: С мама и тати. Полицай: А къде живеят мама и тати? Аз: С мен. Полицай: Къде живеете всички? Аз: Заедно вкъщи. Полицай: Къде е къщата ви? Аз: След къщата на съседите. Полицай: А къде е къщата на съседите ви? Аз: Ако ти кажа, няма да ми повярваш! Полицай: Кажи! Аз: До нашата.
Професионални 3,632 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза мъж в един бар с голям пакет в ръката . Сяда и веднага подвиква: - Дай една голяма водка! Бързо му сервира бармана, а мъжът я изпива на екс и пак вика : - Дай още една! Пак я изпива така . И пак подвиква : - Още една! Бармана : - Някакви проблеми ли? Мъжът : - Аха ... излезнаха от тотото числата, които пускам от двадесет години, и се оказа, че жена ми не била пуснала фиша! - Ужас ! Аз бих и отрязъл главата направо! - Ти какво мислиш, че има в пакета !? Ако успеете да напишете "Бойко Борисов" в играта "Scrabble"- печелите... завинаги... Прибира се съпругът по късна доба и ляга. В леглото му лъснало некакво дупе и веднага се възползвал. След здравия секс, ожаднял и отишъл в кухнята да си налее нещо за пиене и се вцепенил, като видял жена си там да мие чиниите. - Кой е в нашето легло? - попитал учудения съпруг. - Ооо. Ти си се върнал? Майка ми е там. Беше уморена и й казах, че ще закъснееш, та тя легна в нашето легло. Върнал се мъжът в спалнята и: - Що не каза, че си ти бе, тъщо? - Нали не си говорим... Отива на училиште Иванчо със синьо око. Учителката: - От какво си пострадал Иванчо? Той: - От въпрос. Тя: - Не може да бъде, разкажи. Той: - Снощи тате каза за 5 минути да съм заспал, иначе ще ме пребие, после ме попита 5 пъти дали спя и каза на мама: "Хайде". И аз попитах на къде и той ме удари. В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул. Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0. Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард. Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат. - Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър. - Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват. След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен. - Лошо момчета, едвам удържахме 2-1. - Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе. - Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен.