Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли, че днес(04.08.2008) е последния ден за мобифоните в България. Днес ми се обади последния мохикан с мобифон :-))) - Стефан...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Звъни един на интернет-провайдер и казва: - Ало, не мога да влезна в интернет! - Какъв е проблема? - Нямам компютър...
Програмисти
03.10.2017
2,785 прегледа
Следващ →
Още вицове
Врачка спира диригент на улицата и почва да му гледа на ръка. Вижда, че той утре ще умре, но не знае как да му го каже. - Ъъ, батее, абе ти с тая ръка много хора ръководиш, командваш. - Да, вярно е, аз съм диригент. - А така, диригент, диригент, ма ти и на оня свят пак диригент ша бъдеш, небесния хор ша дирижираш, бате. Диригентът много се зарадвал и казал: - Е, тогава отивам да репетирам, за да не се изложа на оня свят. - Аа, не може бате, нема време, утре почваш!
Жена води бебе на лекар. Докторът пита: - Детето кърмаче ли е, или на изкуствена храна? - Кърмаче. - Добре, съблечете се. Докторът опипва гърдите на жената и казва: - Ясно е. Нямате мляко. - Ами аз не съм му майка , аз съм му леля… Обаче се радвам, че дойдох.
Оптимистът ще каже, че бутилката е наполовина пълна, песимистът, че е наполовина празна, а реалистът ще отиде в магазина за следващата.
Внук се оплаква на дядо си: - А дядо, какво ми я хвалиш тази Москва! Като бях там: таксиметровите лъжат, навсякъде задръствания, скъпотия. Опиташ да хванеш някоя мацка, веднага те отрязва. Дядото пита: - Ми ти с кого летя, бре? - С Луфтханза, отговорил внукът. - Ааа, не знам. Аз навремето летях дотам с Луфтвафе...и правехме, каквото си поискаме.
- Знаете ли на кого е кръстена Мадона? - ??? - Ами естествено на баба й Дона и на дядо и Мъдьо.