Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Миче, днес си някак особена...вежлива...усмихната, не псуваш по никой, даже се усмихваш.... - Наспах се.
Разни 1,630 прегледа
Следващ →

Още вицове

След като двама били заедно, на сутринта дамата пита: - Скъпи, ти да не си анестезиолог? - Да. Но как разбра? - Ами нищо не усетих. - Ало, може ли да говоря с Таня? - Кой я търси? - Един неин приятел. - Няма я. - А с кого говоря? - Със синеоката й, руса и дългокрака сестра. - Опасен ли е въздухът под налягане? - Нали казахме, че няма да говорим за политика? - Но аз дори не съм споменал вота... Айде стига толкова с тоя Чък Норис! Той е само актьор, не е някой велик бог примерно. Aко беше такъв щеше точно в този момент да ми забие главата в клавиатуратаявертъуиоплкбгфгхйк,л., бжфртъйукил.,мнбжфдесдвасдфгхъйукило;пшщ’ю/;.,лмйнбгфдевфрягхйс Един мъж тъкмо излизал от кафенето и гледа нещо невероятно: Дълга погребална катафалка, следвана от втора погребална катафалка, а след нея върви мъж, който води един питбул на каишка. А зад него - поне 200 мъже, наредени в опашка по един. На нашия му станало интересно, приближил се и казал: - Съжалявам за загубава ви и се извинявам, че ви безпокоя сега, но просто това погребение е странно и се чудех кого погребвате. - Ами в първата катафалка е жена ми. - Какво се случи с нея? - Кучето ми я нападна и уби. - А във втората? - Там е тъща ми. Тя се опита да помогне на жена ми и кучето нападна и нея. Двамата повървели замислено в трогателно мълчание, докато нашия човек не попитал: - А ще може ли да взема кучето назаем? - Наредете се на опашката...