Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Юноша отива на прием при сексолог. - Докторе, аз съм онанист! - Хич да не ти пука! Сега всеки трети юноша е онанист. - Не бе, докторе. Моят случай е друг. Разбирате ли, аз имам снимка на девойката на моите мечти. Всеки път, когато я погледна и не мога да се удържа, веднага започвам да онанирам. - Я, я покажи този портрет! - видимо оживен реагира лекарят. Младежа вади от задния джоб една снимка. Докторът я поглежда и казва: - Онанист, казваш? Не приятелю, ти не си онанист, ти си педал. Това е портрет на Ломоносов....
Бисери 3,484 прегледа
Следващ →

Още вицове

Къде е вашата половинка за св. Валентин? Моята вече се охлажда в хладилника :) В една банка влиза човек с маска на главата. - Слагай парите в торбата! - Ама какви пари господине това не е банка за пари. - Ами какво има в сейфа зад теб? - пита той. - Сперма - отговаря красивото девойче. - Я отваряй, а вярно. Ами пий тогава. - Ама господине... - Пий казах. Девойчето отпива, след което човека сваля маската с думите - Видя ли бе Миме че можеш да гълташ... Клубът на импотентните набира нови членове... При Ветеринар: - Какъв е проблема с Пекинезчето? - Още като беше паленце,като чуеше музика започваше да вие, после се научи като пуснат чалга по радиото,със зъбки да дърпа кабела от контакта,но напоследък с Олимпиадата, пуснат ли Китайския Химн,скача на червената възглавница, изправя се на 2 крачета и застава мирно! - Пешоо, да знаеш вчера пак загубих на бас и взех много важно решение. - Какво бе?? - Вече да не се обзалагам. - Не ти вярвам!!! - А на бас!