Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Пошегувахме се и стига толкова. - казал Брежнев и залепил веждите си под носа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Как е новия вариант на "Вържи попа, че да е мирно селото!" - "Вържи игумена, че да не изгори манастира!"
Черен хумор
03.10.2017
1,667 прегледа
Следващ →
Още вицове
Трите степени на мръсни чорапи: 1. Като ги хвърлиш да залепнат на тавана. 2. Като обуеш левия чорап на десния крак да ти убива. 3. Чорапите да стоят изправени до ботушите.
Една блондинка отишла в магазин за домашни любимци. Купила си едно морско свинче. На другия ден се върнала в магазина и казала: - Пуснах свинчето в един аквариум с вода, то поплува, поплува и легна да поспи. Като се събуди с какво да го храня?
Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът: - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският. За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани. Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета. - И к’во стана? - пита риболовецът тръпнещ в очакване. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът.
Генко се качва в такси. Шофьорът почва разговор "за живота". Шофьора: - И моята работа не е лоша, сам съм си шеф. Генко: - Тук наляво.
Началото на демокрацията. Купонен режим. Върви си един обикновен човек, оглежда магазините и си мърмори: - Сирене няма... яйца няма... месо няма... мляко няма... Идва до него полицай и строго му казва: - Ако не млъкнеш веднага, ще те ударя с пистолета по главата! - Ето, нали ти казвам - и патрони няма...