Оказа се, че така наречения бойкот към мобилните оператори ( линк ) е бил организиран от ... самите тях. Само така ще могат лесно и безпроблемно да извършат профилактика на мрежите си.
- Не мога да разбера защо хората говорят толкова лошо за тъщите си и все гледат да им правят някакви кални номера... Аз пък моята много си я уважавам, редовно й нося цветя, боядисвам оградката, лъскам й надгробната плоча...