Симеон Сакскобургготски:Моля ви се... нека сега... защо трябва да коментираме такива работи? Еее, нека това...
Кажете им, че ми имате доверие и че върша...
Вервайте ми, моля ви!
" След 50 истинският живот тепърва започва."- помисли си тя и... си наля още 50.
Когато дъщеря ми беше много малка ние с татко й й задаахме разни детски гатанки, но тя все неможеше да ги отгатне. И един ден за пореден път се убедих в детската оригиналност. Пак се шегувахме с нея и се смеехме, но тя като че ли се беше ядосала от това все да не може да отгатне. Тогава каза:
- Сега аз ще казвам: Мъничко, червеничко - невидимо! Що е то?
С баща й веднага заизброявахме всичко възожно червено, а тя само стоеше пред нас и много доволна не сваляше усмивка от лицето си. Тогава си признахме, че незнаем отговора, а тя гордо заяви:
- Е, как незаете? Това е домат скрит зад ъгъла!
И до днес си го припомняме и се радваме, а на тези които зададем гатанката немогат да позаят.
Радио Ереван съобщава:
- Който не знае колко прави пет по пет да звънне!
Скоро лините се препълнили!
- Ех, колко сме умни! - казало радио Ереван...
Двама фенове - един от Тотнъм и един от Арсенал са осъдени на смърт чрез разстрел. Разрешават им последно желание.
- Искам да гледам на видео последния мач на Тотнъм. - казва този от Тотнъм.
- Добре, ей сега ще донесем екран, за да го гледаш. - казва офицерът. После се обръща към другия осъден:
- А ти какво искаш?
- Умолявам ви, разстреляйте ме веднага!
Надпис в маршрутка:
"Книгата за оплаквания е в следващата маршрутка."
- Вярно ли е, че операционната система Windows е прекопирана от компютъра на летяща чиния, разбила се до Розуел, Ню Мексико през 1947 година?
- Със сигурност може да се каже само, че на тези, които не се разбиват са инсталирани други операционни системи.
Мъжът от девойката прави Жена, а Жената от Мъжа - послушно момченце.
Мъж обяснява на жена си:
- Така, скъпа, днес е петък. Довечера тръгваме за вилата. Утре съм до обяд с Пешо за риба, следобед ще отдъхвам на хамака, а вечерта, без значение дали те боли глава или не, без значение дали си неразположена или не, каквото решиш, но искам... хладилникът да е зареден с бира.
Пътуват двама студенти в автобуса.
Автобусът спира на спирка.
Единият казва:
- Виж! Виждаш ли онова момиче! Гледа ме и ми се усмихва!
Другият:
- Когато аз те видях първия път, цяла седмица се смях.
Смях без причина - признак, че сте идиот... или хубаво момиче.
- Здравей! Искаш ли ме?
- Теглете билет и се подгответе за отговор.
Пенсионерът Генко Б., връщайки се от вилата, така бързал за последния автобус, че догонил предпоследния.
Седи пиян мъж на маса в един ресторант и чака да му сервират. Върти в ръцете си празна, обърната надолу с гърлото ваза и недоумява на глас:
- Каква е тая ваза, бе? Няма дупка за цветята! Я! - обръща я изненадан той. - Тя и дъно нямала!
Щастие - това е когата времето, в което се събуждаш и наспиваш съвпадат.
Нещастието на земните твари е, че стомахът е винаги по-голям от мозъка.
За подаръци за Нова година няма да може да заделя пари за никой! Затова ще кажа, че съм мислел, че краят на света идва...
С четири крака и без уши, що е то?
- Кучето на Майк Тайсън.
Мъж към жена си:
- Скъпа, не трябва да ходим на море тази година.
- Защо?
- Вкъщи имаме отлив на приходи и прилив на сметки.
На изпит по руски. Учителката пита Иванчо:
- Скажи меня за Ленин.
- Он плешив!
- Сaдис двье!
- Кой съдист ма, да не съм го скубал аз?!?!