Върви си гладен млад вампир. Вижда вързано за дърво младо красиво голо момиче, а до него - седнал стар вампир.
- Хайде да я разкъсаме!
- Не може.
- Хайде да я разкъсаме, ще се напием с кръв.
- Не може, нямам зъби вече.
- Как живееш тогава?
- Ами от месец на месец...
- Да тръгваме от тази гора? Защо стоим?
- Миме, разбери, в карбураторът се е образувал кондензат...
- Генко, къв карбуратор?! Твоето "Пежо" е с инжекционно впръскване на горивото в двигателя, а моят естествен цвят е рус! Да тръгваме, ти казвам!