Земляните са наивно уверени, че знаят как да отбият астероид, летящ към Земята, който за няколко секунди може да унищожи всичко живо на планетата. И това при положение, че на собствената си планета целият свят няколко месеца запушваше малка дупчица на дъното на океана.
Снощи пак не ме остави да спя. Чувствах те в съня си. Присъствието ти бе мъчително. Остави следите си върху мен. Утре ще те убия, гаден, мръсен.... КОМАР!