Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор между току-що запознали се блондинки: - Какво ще правиш в неделя? - Отивам в затвора. - В затвора ли? Какво си направила!? - Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг.
Блондинки 3,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във влака Бай Ганьо си качва куфара в купето. Тъкмо го качи и влака тръгне и куфара падне. Той пак го качи и той пак падне. Пак го качи и пак падне.В тоэи момент влиэа един немец и каэва: Гутен Таг. А Бай Ганьо-ше го бутнеш пак и ше те ... от влака. Сапьорът сбърка и излетя от работа. Текат празненства по повод настъпването на 2001-ата година. Репортер спира минувач на лондонска улица: - Кажете, господине, какви са плановете Ви за новото хилядолетие? - Пределно скромни. В по-голямата му част ще съм мъртъв. Утрото на един хакер. Стана, изми се, провери си мейла, провери мейлите и на доста други потребители. Вървели си 2 бика - баща и син - по едно високо плато. Както си вървели стигнали края на платото и в низините какво да видят - река с тучни ливади около нея. А на ливадите пасе стадо крави. Младото биче ентусиазирано до крайност извикало: - Тате, тате, хайде бързо да изтичаме в ниското и да наебем по една крава... - Не, сине - отвърнал достолепно стария бик - ние ще слезем бавно и ще ги наебем всичките.