Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тодор Живков на посещение на село: - Как сте, как сте? - шегувайки се пита той селяните. - Добре сме - шегувайки се му отговарят те.
Комунистически 4,573 прегледа
Следващ →

Още вицове

Женски размисли... Имам мъж - имам куп проблеми. Нямам мъж - имам един проблем: НЯМАМ МЪЖ! Преди Коледа. Тъмна студена нощ. Военно поделение. Пред някакви складове стои часови. Изведнъж се чуват два изстрела. Дежурният тича към поста и запъхтян пита: - Кво става? Часовият: - Господин майор, тука някакъв дядка с червени дрехи, с голяма брада и чувал беше тръгнал да краде....и аз ....такова... Командирът поглежда към трупа, после към часовия, отново към трупа, отново към часовия и накрая казва: - Ето заради такива дебили, като тебе Иванов, вече втора Коледа посрещаме без Дядо Мраз... Защо да играеш "чужда роля" след като няма нищо по-хубаво от това да бъдеш Самият Себе си !i! - Защо в София има задръствания? - Защото ЦСКА не може да мине центъра. Ако всичките ми приятели скочат от мост, аз няма да скоча с тях, а ще бъда отдолу, за да ги хвана