Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ако не бяха джебчиите, нямаше да имам никакъв сексуален живот.
Разни
03.10.2017
863 прегледа
Следващ →
Още вицове
Оптимист и песимист си говорят за положението в страната. Оптимистът, явно вече разочарован, казва: - Както е тръгнало, май всички ще стигнем до просия. Песимистът: - Да просим? А от кого?
Един чукча си купил "Волга" и я показва на останалите. - Вижте, купих си нов кон… Минават другите чукчи и цъкат: "Хубав кон, кожата му е здрава, очите му са големи…" Идва шаманът, трябва нещо да каже, посочва ауспуха и заключава: - Най-важното е, че е мъжки!
Разговор между две мутри (действителен случай) - И ония те пита що си е**л неговата! Та к’во му викаш? - Аз му виакам: Аз съм е**л моята! Тва че моята е и твоя не ме интересува!
- Един от дубайските шейхове след банкрута си е пуснал на една поляна своите породисти коне от конезавода си във Франция. - Мда, скоро ще почнат да си разпускат и харемите си, надявам се.
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe!?! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука.... - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен... Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер!?! - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли?