Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако не бяха джебчиите, нямаше да имам никакъв сексуален живот.
Разни 863 прегледа
Следващ →

Още вицове

Оптимист и песимист си говорят за положението в страната. Оптимистът, явно вече разочарован, казва: - Както е тръгнало, май всички ще стигнем до просия. Песимистът: - Да просим? А от кого? Един чукча си купил "Волга" и я показва на останалите. - Вижте, купих си нов кон… Минават другите чукчи и цъкат: "Хубав кон, кожата му е здрава, очите му са големи…" Идва шаманът, трябва нещо да каже, посочва ауспуха и заключава: - Най-важното е, че е мъжки! Разговор между две мутри (действителен случай) - И ония те пита що си е**л неговата! Та к’во му викаш? - Аз му виакам: Аз съм е**л моята! Тва че моята е и твоя не ме интересува! - Един от дубайските шейхове след банкрута си е пуснал на една поляна своите породисти коне от конезавода си във Франция. - Мда, скоро ще почнат да си разпускат и харемите си, надявам се. Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe!?! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука.... - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен... Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер!?! - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли?