- Как мога да се омъжа за мъж, който ме лъже?
- Госпожице, а искате ли да станете стара мома?
Бисери по телефона:- След като го вкарам, трябва ли да натисна някъде, да ми излезе?
Борец пада от 6-тия етаж и около него се насъбира тълпа. И някакъв човек разбутва хората и пита бореца:
- Абе пич к`во става как е?
- Е па незнам и аз са идвам!
- Моят мъж ми подари невероятна, незабравима нощ!!!
- Невероятно страстен и неуморим?
- Не, просто вчера замина командировка.
Министерството на здравеопазването предупреждава!
Дългото чакане на опашка пред личния лекар вреди на Вашето здраве!
Обаждане при нас в съпорта. Съдейки по гласа, момиченце на 8-10 години,
- Здравейте, помогнете ми да си настроя VPN.
- Здравейте, а някой по-голям не може ли да извикате?
- Нищо не разбират.
- Добре, натисни на control panel, после избери network connections...
- Чичо..Аз съм на FreeBSD!
Блондинка се запознава на бара със симпатичен млад мъж:
- Какво работиш? - питала го тя.
- Доктор - отговорил мъжът.
- Гинеколог?!! - възкликнала тя.
- Не, но може да погледна.
- Кате, защо пристъпваш някак особенно, вървиш като космонафт в скафандър?
- Аааа, снощи цяла нощ двама колеги от журналистическия ми показваха какво означава окупация.
- Защо блондинките държат в хладилника празни бирени бутилки?
- За да има с какво да почерпят тези, които не пият.
Две блондинки си говорят. Едната казва:
- Стопли вода и я сложи в хладилника.
- Защо?
- Все някога ще ни потрябва топла вода.
Чък Норис първо влиза и после чука.
Молба от студент:
"Моля да ми отпуснете стипендия поради тежкото ми материално положение, предизвикано от липсата на стипендия."
Футболен мач ФРГ-СССР. Вратарят на немците Сеп Майер си бележи три автогола.
- Ще ме линчуват - шепне той на нападателя на СССР Олег Блохин.
- Спокойно, Щирлиц, още само седем - успокоява го Блохин.
Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:
- Сгазихте 5 души.
Блондинката ядосано отвърнала:
- Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?
Момиче след поредната неудачна връзка, плаче на рамото на приятелка, а тя й казва:
- Толкова си голяма, а още вярваш в приказки!
- Какво съм виновна, като все попадам на толкова добри разказвачи...
Обяснение на закъснял служител:
"Дойдох на работа в 10 часа, а не в 8 часа, защото тъй или иначе до 10 никой нищо не прави, а само се пие кафе. А аз толкова кафе не мога да пия."
Колко социалисти са нужни да се завие една крушка?
Трима! Единия да отвие и завие крушката, втория да викне медиите да го отбележат, а третия да напсува Иван Костов че по време на управлението му не е създал здрави крушки
- Чу ли, китайците са почнали да дават доживотна гаранция на автомобилите си?
- Стига бе, толкова са подобрили качеството?
- Не, спряли са да слагат спирачки.
- Татко, какво е това "сизифов труд"?
- Ех, сине, ще разбереш, като почнеш да се бръснеш!
- Защо не беше вчера на училище?
- По-големият ми брат се разболя.
- И?
- Карах му колелото.