Гърди - мощно женско оръжие! Закопчае копчето на блузката - мозъкът на мъжа се включва, разкопчае го - изключва се.
Странно защо парите заделяни за "черни дни" се харчат за сватба?
Защо блондинките не пият разтворими сокчета?
Защото не им е ясно как може да се побере литър и половина вода в такова малко пликче.
Семейство бълхи излизат от театъра. Съпругът пита:
- Скъпа, пеша ли ще се прибираме или предпочиташ да си хванем куче?
Здравият к*р е като водата – нищо не може да го спре да влезе.
Изпуснатата риба винаги е по-голяма!
(реклама)
Отново имате вълчи апетит? Отново не може да се нахраните? Изпитвате постоянно глад?
Няма страшно!
Таблетките "Здраве" ще Ви помогнете да се избавите от това.
Тяхната главна особеност - може да се приемат в неограничени количества.
Затова ползвайте таблетки "Здраве" без ограничение и ще се нахраните!
Търсете в аптеките в опаковки от 1 до 5 килограма.
Семейство празнувало 50 годишен юбилей на съпругата. Станал съпруга с чаша в ръка и вдигнал тост:
-Пия, не за твоята 50 годишнина, когато си като кисела зелка. Пия за твоята 35 годишнина, когато беше като ароматен френски коняк! Пия, за твоята 25 годишнина, когато беше като пенливо шампанско! Пия, за твоята 17 годишнина, когато беше като дъхава праскова!
Всички гледали и слушали слисани.
Съпругата невъзмутимо вдигнала чаша за наздравица:
-Аз пък пия, не за моята 17 годишнино, когато бях като дъхава праскова, но нахапана! Пия, не за моята 25 годишнина, когато бях като пенливо шампанско, което ти пиеше с приятели! Пия, не за моята 35 годишнина, когато бях като ароматен френски коняк, но ти пиеше със съседа! Пия, за моята 50 годишнина, когато съм като кисела зелка, но ако не ти беше дярвен ножа, щеше да нарежеш и до изядеш!
Кон влиза в ресторант и казва на бармана:
- Дай една сода.
Бармана:
- А не щеш ли уиски?
- Не бе, с каруцата съм.
Мъж се хвали на приятел:
- Oт както купих gsm на жената, тя все си e вкъщи.
Народът почна толкова зле да живее, че джебчиите им се налага не да пипнат просто в джоба, а да ровят из тях.
Свети Петър извикал майка Тереза и казал:
- Тъй като ти си невероятно добър човек и на Земята си свършила толкова много дела в името на добрия ни отец, ти се полага в рая да носиш по-голям от обикновения ореол.
Майка Тереза останала безкрайно доволна и поласкана. Но веднъж, докато се разхождала из рая гордо с ореолчето си, се сблъскала с принцеса Даяна, чийто ореол бил два пъти по-голям от нейния. Майка Тереза веднага се втурнала при свети Петър за обяснение.
- Не, това не е ореол засмял се светецът. Това е волан на мерцедес.
Разговарят двама съседи въдичари:
-Комшу, искаш ли да пробваш от моите мухи за стръв?
-Не, имам си по-добра - картончета с цветното лого на Google.
-??
-Ами, напоследък каквото пуснат от Гугъл и шараните моментално го лапват.
Нещо съм се заработил, и осъзнах, че е петък чак когато в 4 часа с вик "Който си тръгне последен е глупак!" изтича шефът.
Ерудитът е човек, който винаги намира синоними, когато не знае как се пише някоя дума.
"Казах на момчетата да играят бавно, но бързо. Тоест да си подават с къси пасове в центъра, но ако наш нападател се откъсне напред да го търсят с дълъг пас". (обяснения след мач)
- Какво правиш като имаш пари?
- Не си спомням.
- Ако Йовков беше жив, щеше да се обърне в гроба!
Горчивият опит настъпва обикновено няколко месеца след виковете „Горчиво!”
Един се хвали:
- Днес сутринта на тръгване преди работа пляснах жената по задника, а като се върнах още се тресеше задника й!
- Аре стига, толкова ли е голям?
- Не, днес бях на работа 20 минути...
----
Днес(19.12) "работния" ден на депутатите продължи под 30 минути и излязоха във коледна ваканция до...14-ти януари.