Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прием, в салона у Ростови е претъпкано. Разказват се истории. Дошъл ред и на поручик Ржевски: - Такаа господа, това стана по време на Бородинския бой. Значи, върви нашият ескадрон напред в атака, и до нас изведнъж - взрив, мен ме хвърля от седлото, аз скачам веднага на крака - моите другари, всичките убити, сабята ми счупена, а към мен приближават трима яки френски кавалериста с извадени саби, и... Господа, срам ме е но се насрах. В салона - тишина, мълчание, накрая един заговорил: - Поручик, вие, разбира се, сте доста откровен, но, отчитайки обстоятелствата - взрива, падането от коня, трима против един, при това невъоръжен, страха от смъртта... В това няма нищо срамно, с всеки може да се случи... - Не господа, не, вие не разбрахте, аз СЕГА се насрах.
Поручик Ржевски 6,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всеки инженер знае, че математиката е като жената - трябва да я ползваш, а не разбираш. Ловец се хвали на приятели в кръчмата: - Знаете ли колко сме силни в нашия род, а? Един път отиваме с брата на лов и по едно време насреща ни мечка-стръвница! Брата казва, "Иване, оставия тая мечка на мен!". И като я хвана брата...! После като се върнах, от брат ми барем парцали останали, а от мечката - нищо! Въпрос: Мъничко черно рови в земята. Що ето? Отговор: Сапьор търси мина. Въпрос: Мъничко черно лети в небето. Що е то? Отговор: Сапьор намерил мина. Извод: Който търси намира!!! Баба живее със семейството на дъщеря си. Един ден посреща внука си и бабински го пита, какво е научил днес: - Днес учихме за половете, за пениси, вагини, за сношаване и такива работи - отговорил важно 11 годишния й внук. Бабата предала разговора на дъщеря си: - Оф, мамо, не ме занимавай, това е 21 век, всичко е част от обучението. Дошло време за вечеря и бабата отишла да подкани внука си. Когато влязла в стаята му го заварила енергично да онанира: - Като свършиш с домашното ела да ядем... Не е толкова страшна глобализацията, колкото дебилизацията.