- Каква е разликата между ЛЕВСКИ (София) и калинките?
- Калинките имат точки.
Историята ни учи, че човек не се учи от историята.
Георг Фридрих Хегел.
- Скъпи, имаме няколко часа. Какво да правим?
- Секс?
- Добре, но това са пет минутки, а останалото време, какво ще правим?
Някакъв пита годеницата си:
- Аз ли съм първият мъж в живота ти?
- Да, кълна се в децата си!
- Какво правят дванайсетте апостола на небето?
- Една дузина.
Нека британските учени поне веднъж да свършат нещо полезно:
- Закъде в пиковите часове пътуват всичките тези баби и дядовци?
- Какво ще си помислиш, ако видиш слон да лети?
- Че наблизо има гнездо.
При много мъже единия тестис е по-голям от другия. При Чък Норис ВСЕКИ тестис е по-голям от другия.
Въпрос:
Какво е по-трагично от български катаджия?
Отговор:
Македонски военен...
Две приятелки си говорят:
- Разделих се с моето момче.
- Защо?
- Знае прекалено много мръсни песни.
- Пеел ли ти ги?
- Не, само си ги подсвиркваше.
Далечната 1980.Седим в любимото заведение където обикновено се събира компанията.От скоро имаме и първата семейна двойка в компанията.Мъжът ,който е със страхотно чувство за хумор.обеснява на съпругата на всеослушание:
Жена ,искам да ти кажа ,че ние с теб вече сме едно цяло.Да знаеш,аз като е.а ние е.ем.Тебе като е.ат ,нас е.ат.
- Извинете, имате ли парфюм с аромат на компютър?
- ???
- Искам някакси да привлека вниманието на мъжа си...
Защо жените не стават за горски стражари?
Защото една слива не могат да опазят, а камо ли цяла гора!
Една Мутра и една пенсионерка стоят един до друг...
Бабата:
- Боже, дано пенсийката да ми стигне да свържа двата края до другия месец.
Мутрата:
- Боже, дано камиона с наркотиците да мине...
Бабата:
- Боже, дано да имам пари за лекарствата.
Мутрата:
- Слушай кво Бабо, на ти 1000 лева, недей да занимаваш Господ с глупости.
Един момък чул, че в съседното царство има ламя, която яде девойки. Отива той там и местните му казват, че ламята има навик да си попийва. Момъкът завежда ламята в една кръчма и я напива. Взима един чук и избива всички зъби, след което се прибира в къщи. Една нощ момъкът се събужда от силно тропане по вратата.
- Кой е?
- Сте фидис ти кой е, сте фидис!!!
Жена се забавлява с войник. Пристига съпругът. Войникът се скрива на балкона.
Стои там час-два, става му студено, и както е по униформа, влиза обратно в
стаята. Съпругът крясва:
- Какво правите тук?!
- Моля запазете спокойствие. Имаше учение, и аз скочих с парашут, но понеже
нямам опит, паднах на вашия балкон.
Жената се преструва на изненадана:
- Но как така?!
- Успокой се, мила! - казва съпругът - вчера у Петрови трима геолози търсеха нефт
в банята...
- Гледаш ли ужаси?
- Глупости! Гледам НОВИНИ!
При авотмобилна катастрова шофьора си наранил тестисите и се наложило да ги ампутират. Доктора, обаче бил пекан пич, и да не ходи шофьора без топки му присадил два картофа. Изпратил го на лечение и след месец отива в санатариума да го види как е
- Как е, по-добре ли се чустваш?
- Ааааааа, супер докторе, само имам един малък проблем
- Какъв?
- Абе всички в санаториума хванаха пичи въшки, само аз съм с колорадски бръмбар!
Без да искам набрах 112 от мобилния вчера...
... запалих къщата, за да не изглеждам глупаво...
- Госпожо, мъжът ви изглежда с този нов костюм перфектно!
- Това не е нов костюм, това е новия ми мъж.