Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Без да искам набрах 112 от мобилния вчера... ... запалих къщата, за да не изглеждам глупаво...
Бисери 4,073 прегледа
Следващ →

Още вицове

САЩ изпращат таен агент в хитлеристка Германия. Върви той по улицата и си мисли: "Хм. Защо ли всички ме гледат така странно. Може би са ме познали. Как ли? Може би по високия ми ръст? А може би заради очилата ми? А дали не заради черната ми кожа и парашута, който се влачи на десет метра след мен?" Шофьор от кортежа на премиера обяснява: "Спрях пред пешеходната пътека, за да може пешеходецът спокойно да пресече, а той взе че припадна от учудване." Попитали Филип Македонски, като е водил толкова войни, коя му се е видяла най-тежка? - Войната с моята жена! - отговорил завоевателят. Двама приятели на конни състезания. - Заложи на ей онзи кон! Ще пристигне пръв. Договорих се с жокея. - А с коня? Американец, руснак и българин се събрали на по чашка и приказки. Край тях се завъртял дяволът почнал да ги изкушава. Казал на американеца: - Имам 10 бутилки вино и 10 жени, ти колко бутилки можеш да изпиеш? - Три - отговорил американецът. - А с колко жени можеш да спиш? - С три. След това дяволът попитал руснака: - Ти колко бутилки можеш да изпиеш? - Седем - отговорил руснакът. - А с колко жени можеш да спиш? - Със седем. Най-сетне дяволът стигнал и до българина: - Ти колко бутилки можеш да изпиеш? - Единадесет - отговорил нашенецът. - Ама чакай, аз имам десет. - Да, но аз имам и една бутилка в джоба си - пояснил българинът. - А с колко жени можеш да спиш? - С единадесет. - Ама чакай, аз имам само десет. - Така като те гледам, и ти не си за изпускане!