Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На един кораб пътували студенти. По едно време корабът катастрофирал. На най-близкия остров оцелели само трима студенти – от МЕИ, от ВИАС и студент по биология. Намерили ги местните канибали и им казали: — Ще ви ядеме. — А, как така ще ни ядете. — В казана и после ще ви ядеме. — Да ама така няма да е честно. Трябва да ни дадете някакъв шанс. Мислили диваците, мислили и накрая един от тях казал: — Който ни преброи овцете, няма да го изядем! Студентите се зарадвали и поискали веднага да им покажат овцете… Повели ги диваците към върха на една планина и като го стигнали, от другата страна се видяло цяло поле пълно с овце! Седнал студентът от ВИАС, смятал размера на полета, размера на овцете и какво ли още не, но накрая се отказал и канибалите го изяли… Седнал после и студентът по биология, смятал откога има овце, с каква скорост се размножавали и т.н., но накрая и той се отказал. Изяли го и него… Седнал накрая студента от МЕИ, помислил малко и казал: — Вие имате 19 456 410 овце! — А, как позна, бе? — Много просто, броиш краката и делиш на 4.
Студентски 3,852 прегледа
Следващ →

Още вицове

Коментаторски бисери: още малко остава ...немецът обаче е жив, докато главата му не е на 3 метра от тялото разбира се, това което казах преди малко е прекалено емоционално, не искам да обидя никого, ние обаче сме българи, трябва да бъдем горди от този 29ти септември коментар ЦСКА - Байер Леверкузен, 29.09.2005 --- срещу него обаче е ибрахима гай, а когато срещу тебе е ибрахима гай, просто забрави коментар ЦСКА - Байер Леверкузен, 29.09.2005 Бай Ганьо,турчина и американеца влезли в една пещера.Първо влязал турчина и чул: -Аз сам синьото око. И избягал.След него влязал американеца и чул: -Аз сам синьото око. Оплашилсе и избягал.Най-накрая влазал Бай Ганьо и чул: -Аз сам синьото око. Бай Ганьо казал: -Ти внимавай аз да не ти насиня и другото Младеж непрекъснато иска от баща си пари. - Има и по-важни неща от парите, сине! - обяснява таткото. - Знам, тате, но когато извеждам тези неща на разходка - трябват пари. - Когато съм на градус, имам чувство, че съм клониран. - В какъв смисъл? - Виждам се двоен. Който се захваща с много работи, не свършва нито една.