Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Живот на човек се дава само веднъж... при това по много интересен начин.
Бисери 3,187 прегледа
Следващ →

Още вицове

Внук попитал дядо си: - Дядо, къде е фенерчето? - Защо ти е фенерче? - Отивам на среща. Дядото казал: - На времето ходехме на срещи без фенерчета. - Ами, виж (сочи с пръст към баба си), че си я намерил в тъмното. Софиянец заговаря гост на столицата: — Извинете, не сте тукашен? — Да, как познахте? Не съм облечен ли, както трябва? — Не, просто гледам, че лицето ви не ми е познато. Посред горещото лято завалял як дъжд. Манго застанал под дъжда и рекъл: - Ей сега ако имаше и сапун щях да се изкъпя. - Затвори си очите...Усещаш ли? - Копринени бельо? - По-хубаво! Обръснала съм си гърба. Изобретили такава машина - от двама негри един бял прави. Прекарали всички черни но останал един... Търсили, търсили втори, ама нъц - всички вече били бели. Решили да вземат една маймуна, за да стане чифта. Пуснали ги двамцата и чакат резултата, излиза нещо и го питат: - Я гражданино, елате да ви огледаме! - Аз не съм гражданин, аз съм конституционният министър-председател!