Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Дали няма да ме приберат за измама? - Какво, за продажба на пудра захар вместо кокаин?! Не го мисли! Ще те застрелят набързо!
Черен хумор 2,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как е мъжът ти, здрав ли е? - Здрав е, но има проблеми със стомаха. - Защо, не може ли да се храни? - Може, разбира се, но няма с какво! Срещнали се двама приятели. Единият поканил другия да му гостува. В кухнята той предложил на госта си кафе. Включил същият печката и започнал да мести джезвето от котлон на котлон. - Защо правиш така? - попитал госта - Защото съм свързал печката долу със светофара... Eдин ден Бай Баньо, американеца и турчина решили да се състезават с коли. Американеца с Ферари най-нов модел без покрив. Турчина с Ламборджини без покрив. Бай Ганьо с Трабант. Започнало състезанието. Американеца и турчина отишли напред, а българина бил издухан. Скоро завалял дъжд. Американеца и турчина се скрили под едно дърво докато отмине дъжда. След няколко часа се чува: бръм-чики-чики-бръм и Бай Ганьо се провиква: - Трабантче, трабантче, ама син има таванче. Има едно нещо, което мразя на Новата година, че пиша датата грешно първите три месеца! Христо Стоичков отива на откриване на една галерия. Застанал той пред една картина и почнал да я зяпа, минал един час и един от собствениците го попитал: - Господине, кажете ако мога да ви помогна с нещо? - Абе, ако може да ми кажете тая картина "Селянин чопли семки" от кой век е? - За тая картина не знам, ама това огледало, в което се оглеждате е от четвърти век!