Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели се срещат и единия пита другия: - Разбрах, че си загубил доста пари на стоковата борса в последно време. Вярно ли е? - Остави, не ми го припомняй! - А как спиш нощем? - Как да спя? Като бебе. - Като бебе?!? - Да, като бебе. На всеки три часа се будя и плача...
Разни 2,060 прегледа
Следващ →

Още вицове

Поручик Ржевски прочел книга за това как трябва да се разговаря с жените. Там имало и примерни теми за разговор: за животните, за времето, за музика, за любов. Решил той да опита, отишъл при една дама и казал: - Какво хубаво кученце имате, мадам! - и го сритал с ботуша си - Лети ниско, сигурно ще вали. У дома имам един барабан, не искате ли да ходим да се чукаме? Отива Иванчо ина училище целия в синини. Учителката пита: - Иванчо, какво се е случило? - Татко ме наби. - Защо? - Купил ми дънки, а се оказаха, че са ми малки. Седят си двама пергиши в едно кафе и си говорят. Единият пита другия: - Абре, перо, ти кат си толкова отворен е..л ли си педер?? А другия му отговаря: - Е па не съм ебал педер, но съм ебал един, дето е ебал педер! - Скъпа, изневерих ти, но това беше за първи и последен път, кълна се! - Ми какво да ти кажа...Значи 15:1 за мен. Клиент: Здравейте, нямам нет. Съпорта на провайдера: На чие име е договора? Клиент: На мое. Съспорта на провайдера: Имате ли си фамилия? Клиент: Да.